Veřejná potupa! Bouček a Prachař vrací úder Kuchařové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Veřejná potupa! Bouček a Prachař vrací úder Kuchařové

Osočování nebere konce
Osočování nebere konce (instagram.com, blesk)

Otevřený spor Kuchařová (34) - Brzobohatý (39) nebere konce! Poté, co Taťána označila Ondřeje za lháře a nevěrníka, vrací se jí to zpátky ze všech stran. Teď se do ní pustil i Libor Bouček (41) a Jakub Prachař (38). 

Inkognito opět nezklamalo! Silná sestava komiků nenechá nit suchou na nikom, když se do toho připletou ještě spory kamaráda s bývalou manželkou, je vymalováno! Všechno to přitom začalo nenápadným rýpavým pozdravem...

„Krásný večer vám všem věrným, i nevěrným,“ vypadlo náhle z Brzobohatého, kterého Kuchařová veřejně osočila z toho, že ji s Danielou Písařovicovou (43) podváděl v době, kdy obnovili manželský slib a pracovali na rodině. Prachaře s Boučkem to ale nenechalo chladnými a okamžitě najeli na jeho vlnu. 

Ondřej Brzobohatý má jasnou: Rozvodovou válku s exmanželkou Táňou by rád ukončil!

Video se připravuje ...

„Ten už si tady jede svou vlastní sektu věrných i nevěrných,“ okomentoval Prachař Brzobohatého vtip. „Ano, řekl jsi to dobře, je to taková sekta,“ odvětil Brzobohatý. „Mohou přijít i chudí,“ doplnil. „Hlavně je tam ta cesta, kdy ty z bohatých děláš chudé,“ pronesl Libor Bouček, který patrně narážel i na to, že Kuchařová přišla o tučný finanční obnos. Podle zdroje z blízkého okolí páru totiž není Táňa žádná levná záležitost. Její měsíční potřeby prý dosahují astronomických hodnot. Na ty śi teď musí vydělávat sama. 

Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Slavka2
12. 6. 2022 • 09:15

Naprostý souhlas. Všichni tři jsou trapní. Myslí si, jak jsou vtipní. Dívala jsem se na Inkognito a styděla jsem se za ně. A Daniela Písařicová se tam chovala jako puberťačka

fany22
11. 6. 2022 • 15:38

Zuzakirsch - myslím, že směšujete různé věci.
A na dotaz - Mie byly tři roky, tenkrát se k tomu v tomto smyslu vyjadřovala i babička, a hodně nevhodně. Problém v této rodině je, že “holky” si vždycky všechno zdůvodní tak, že špatný je ten druhý.
Četla jste “tu” knihu? Když Prachař bral Agátu do společnosti, byl špatný, protože si přece měl uvědomit, co má za sebou.(Drogy.) Kdyby ji nebral, byl by zase špatný.
Jak ona o něm mluví, radši bez komentáře.
Mmch - Prachař Agátu miloval. Že ona nezvládá párové soužití, je snad jasně vidět.

Dianthos
11. 6. 2022 • 11:12

Zuzakirsch, nezapomínejte, že Prachař nevěděl, jestli je Agátina dcera jeho. Tehdy měla milence, který tvrdil, že s ním chtěla Prachaře opustit. Když pak zjistila, že je těhotná, chtěla urovnat manželství. Dítě nakonec Prachařovo bylo. Kdyby ne, tak by se k Agátě už možná nevrátil.

-bello-
11. 6. 2022 • 01:05

zuzakirsch
---------
kdo a co zavinil?
Dáváte dohromady úroveň pořadů a úroveň Kuchařové, Prachařové a potažmo Žilkové?
Být "otcem " v klanu rodinky Žilkové, kde slušné slovo neznají a být s přiblblou Agátou se asi časem člověku zprotiví. Kdyby ne, neměl by po sobě "otec " Prachař už sedmého " švagra" v posteli, navíc se chtělo přece, aby i barák k tomu přidal.A Kuchařová je na tom asi tak , jak Agáta.Taky prostinký materiál.

zuzakirsch
10. 6. 2022 • 19:35

Tak zrovna v tomto konkrétním případě je jasné, kdo to zavinil. Úroveň pořadů, kde dopředu ví soutěžní otázky a utajené osoby to dokresluje. Asi si tím zvedají sebevědomí. Kolik měsíců po porodu dcery Prachař opustil její matku?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.