Válka moderátorek! Janečkovou rozběsnila Písařovicová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Válka moderátorek! Janečkovou rozběsnila Písařovicová

Vlídná tvář z Pošty pro tebe a Sama doma se umí mimo obrazovky pořádně rozohnit! Ester Janečkovou (49) zvedlo ze židle chování moderátorky Daniely Písařovicové (43) a na sociálních sítích pro ni zveřejnila ostrý vzkaz.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lenatko
29. 05. 2022 20:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
29. 05. 2022 08:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

uschi
22. 05. 2022 18:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
22. 05. 2022 12:32

Nevadí mi žiaden LGBTI.Vadia mi ich pochody, ich stále zviditeľňovanie. Za pár časov budú normálne páry, teda muž a žena, považovaní za nenormálnych a títo budú na výslní. Pre mňa, za mňa, nech sa sexuálne uspokojujú, ako chcú, ale nech dajú s tou svojou inakosťou pokoj. Je potrebné, aby boli uzákonené ich majetkové pomery. Neriešila by som to manželstvom, lebo to je jednoznačné pre muža a ženu. Riešila by som to osvojením si jeden druhého. Veď asi sa môžu osvojovať aj dospelí, či? A pani Janečková by sa mala prestať toľko angažovať v tomto smere. Alebo aj ona je lesba a doteraz to tají? Adopcie detí? Hm...Iste by tým deťom medzi takýmito pármi bolo oveľa lepšie, ako v mnohých rodinách, či domovoch.Al ako naozaj vysvetliť malým deťom toto spolužitie? Staršie deti pochopia, ale tie malé? No, neviem, neviem...

-bello-
22. 05. 2022 00:26

Jestli Aliance pro rodinu útočí na ty, kteří rodinu netvoří a Aliance si myslí, že jen Aliance může diktovat, tak ať mě do toho Aliance netahá! . Je poněkud jiná doba .Jsem heterosexuální a když muže miluju, chci ho i vlastnit ( je mi fuk co vy na to ) a chci to mít potvrzené úřady. Formálně pár tvoří rodinu. Kupodivu nezbytně nemusí mít ten pár děti , s tímhle Aliance pro rodinu asi nepočítá ). Chápu , že když má rád muž svého přítele a žena svou přítelkyni , pak chtějí mít potvrzeno úřady, že k sobě patří. .A protože jsou to normální lidi, mají mateřské a otcovské pudy. Ne všichni hetero chtějí děti a ne všichni gayové a lesbičky chtějí děti, ale skoro všichni , když se mají rádi o tom sní .Hetero to mají jednoduchý. Ne tak gayové a lesbičky! Ti musí žádat úřad, aby jejich touhu prcka objímat, chránit ,vychovávat a zabezpečit legalizoval. Přijde mi divné, že by na ně měly připadnout jen "přebrané " děti z ústavů, jakože pro ně všechno dobré! ( i to už tady v Česku bylo ).
Ester Janečková si prošla peklem a ví co s člověkem udělá schizofrenní žití některých lidí jiné orientace.
A zastánci morálky , většinou z různých církví odsuzující gaye a lesbičky odsuzují taky potraty. Takže se ptám , kdyby šlo v těhotenství prokázat, že se narodí lesbička nebo gay, poslali by ženu na potrat ? Ano, nebo ne ? To by mě zajímalo, protože právo na normální život jim tihle světci podobní Alianci po jejich narození upírají a strkají je na okraj.
Říkám: zdraví gayové a lesbičky poskytují dětem plnohodnotný normální život a 50 % z rozvedených rodin má většinou 2 tatínky 2 + 2 mámy v střídavé péči .
Písařovičová ať čte jen TV noviny a snaží se, aby jí Brzobohatý neutekl

manunu
22. 05. 2022 08:48

-bello-: Výstižně napsáno, souhlas. Nikdy by mě nenapadlo, že s vámi někdy budu souhlasit.

uschi
22. 05. 2022 18:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5579848
21. 05. 2022 19:13

Dobře mediálně vyškolený pan Welek (hovořící laskavě a mající hluboký upřímný pohled - a obratný manipulátor ) zaútočil na Alianci pro rodinu, když o ní řekl, že to je "extrémní organizace, která omezuje práva lidí".
Mně naopak připadá, že extremisti jsou ti, kteří rozvracejí pořádky a rozvracejí to, co funguje, a ne, že by byl extremista ten, kdo hájí to, co se osvědčilo, tj. kdo hájí manžekství jako svazek muže a ženy. Alienace pro rodinu nic nerozvrací, ale hájí to, co je funkční a cos e osvětčilo po mnoho tisíciletí. Proto Aliance pro rodinu není extremistická a toto osočení je nechutný útok těch, kteří prosazují netradiční, převratné a zcela extremistické názory a jejich reprezentaqntem byl v rozhovoru pan Welek.

Uživatel_5579848
21. 05. 2022 19:12

Manželství muže a ženy vzniklo logicky a bylo legalizováno jako základní funkční jednotka společnosti - zajistilo předevčím (!) pokračování rodu a národa (muž a žena měli spolu děti) a byla to jednotka sociální i ekonomická a především: zajišťovala návaznost (rodu, státu, lidstva) - tj. budoucnost. Takže manželství muže a ženy je v bytostném zájmu státu.

uschi
22. 05. 2022 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5579848
21. 05. 2022 19:11

rozhovor moderátorky paní Daniely Písařovicové s panem Czeslawem Walekem a dospěla jsem k závěru, že to byl velice "krotký" rozhovor, protože paní Písařovicová byla spíš přihrávačka než oponent, neměla např. připravené žádné věcné argumenty ani fakta, objektivně vyjadřující dopad jednopohlavních manželství na děti, atd. - a tak měl volný prostor pan Walek.

(Ani nevím, zda je pan Walek původně žena nebo muž, protože toto už nestíhám u propagátorů LBGT sledovat, ale představen byl mužským jménem, tak to respektuji.)

blankaflexi
21. 05. 2022 17:18

Příspěvek LENATKO velmi schvaluji,hovoří za vše !!!
Janečková je u ,mně úplný blbec se vším všudy !!

Lenatko
20. 05. 2022 19:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

milan59
20. 05. 2022 10:44

Kdyby se tolik NEPROMENÁDOVALI na veřejnosti,tak by to asi bylo každému ŠUMÁK kdo s kým žije,nebo chce uzavřít sňatek. Asi budou MUSET na veřejnost vyjít muži,kteří si chtějí vzít ženy a ženy,které si chtějí vzít muže !!!

Sharp_As_Razor
20. 05. 2022 18:06

robin5
20. 05. 2022 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
20. 05. 2022 08:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouchak
20. 05. 2022 09:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
20. 05. 2022 07:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.