Veřejná potupa! Bouček a Prachař vrací úder Kuchařové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Veřejná potupa! Bouček a Prachař vrací úder Kuchařové

Otevřený spor Kuchařová (34) - Brzobohatý (39) nebere konce! Poté, co Taťána označila Ondřeje za lháře a nevěrníka, vrací se jí to zpátky ze všech stran. Teď se do ní pustil i Libor Bouček (41) a Jakub Prachař (38). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fany22
11. 06. 2022 15:38

Zuzakirsch - myslím, že směšujete různé věci.
A na dotaz - Mie byly tři roky, tenkrát se k tomu v tomto smyslu vyjadřovala i babička, a hodně nevhodně. Problém v této rodině je, že “holky” si vždycky všechno zdůvodní tak, že špatný je ten druhý.
Četla jste “tu” knihu? Když Prachař bral Agátu do společnosti, byl špatný, protože si přece měl uvědomit, co má za sebou.(Drogy.) Kdyby ji nebral, byl by zase špatný.
Jak ona o něm mluví, radši bez komentáře.
Mmch - Prachař Agátu miloval. Že ona nezvládá párové soužití, je snad jasně vidět.

zuzakirsch
10. 06. 2022 19:35

Tak zrovna v tomto konkrétním případě je jasné, kdo to zavinil. Úroveň pořadů, kde dopředu ví soutěžní otázky a utajené osoby to dokresluje. Asi si tím zvedají sebevědomí. Kolik měsíců po porodu dcery Prachař opustil její matku?

-bello-
11. 06. 2022 01:05

zuzakirsch
---------
kdo a co zavinil?
Dáváte dohromady úroveň pořadů a úroveň Kuchařové, Prachařové a potažmo Žilkové?
Být "otcem " v klanu rodinky Žilkové, kde slušné slovo neznají a být s přiblblou Agátou se asi časem člověku zprotiví. Kdyby ne, neměl by po sobě "otec " Prachař už sedmého " švagra" v posteli, navíc se chtělo přece, aby i barák k tomu přidal.A Kuchařová je na tom asi tak , jak Agáta.Taky prostinký materiál.

Dianthos
11. 06. 2022 11:12

Zuzakirsch, nezapomínejte, že Prachař nevěděl, jestli je Agátina dcera jeho. Tehdy měla milence, který tvrdil, že s ním chtěla Prachaře opustit. Když pak zjistila, že je těhotná, chtěla urovnat manželství. Dítě nakonec Prachařovo bylo. Kdyby ne, tak by se k Agátě už možná nevrátil.

xviktorie
10. 06. 2022 19:26

Ač nejsem žádný zvláštní fanoušek Táni Kuchařové, tak musím říct, že proti těm třem buranům je ona noblesa sama....

defakto
10. 06. 2022 17:27

... asi si mysleli , že jsou vtipní , ale jsou jenom trapní !

jity
10. 06. 2022 15:55

Ten jejich vtip jsem moc nepochopila, a že by to mělo patřit Táně? No já myslím, že všichni tři Prachař, Bouček a Brzobohatý toho svého mají až dost. Nemuseli by zrovna oni někoho kritizovat. Mohou zametat před svým prahem.

Slavka2
12. 06. 2022 09:15

Naprostý souhlas. Všichni tři jsou trapní. Myslí si, jak jsou vtipní. Dívala jsem se na Inkognito a styděla jsem se za ně. A Daniela Písařicová se tam chovala jako puberťačka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.