Kruté stíny rozvodu Hybnerové s Rašilovem: Dcera promluvila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Kruté stíny rozvodu Hybnerové s Rašilovem: Dcera promluvila!

Josefínka už bydlí jinde, Toničku to teprve čeká.
Josefínka už bydlí jinde, Toničku to teprve čeká. (archiv blesku)

Rozvod není nikdy příjemná záležitost. Své o tom ví i herec Saša Rašilov (49) a jeho dnes už ex manželka Vanda Hybnerová (53). Mají spolu dvě dcery, Josefínu a Antonii. Starší z nich, tedy Josefína, nyní prozradila, jak moc ji rozvod rodičů zasáhl.

Rozvádějící se rodiče, hádky a rozpad rodiny – to je pro dospívající dívku rána, která ji může srazit až na samé dno. Když se Rašilov a Hybnerová rozváděli, psal se rok 2013 a Josefínu tehdy čekala závěrečná zkouška ve škole. Nedávno na svých sociálních sítích přiznala, že se jí v té době zmocňovaly deprese.

Otec čtyř dcer Saša Rašilov (49) štěstím bez sebe: Stal se dědečkem!

Video se připravuje ...

„Moje máma mi po obhájení bakalářky řekla: „Tak gratuluju, už jsme ani nečekali, že to doděláš.“ A popravdě? Já taky ne. Moje studium se rozbředlo, roztálo a postupně vypařovalo spolu s více či méně komplikovaným životem, jaký vedu,“ začala Josefína. „Rozvod rodičů, ztráta domova, deprese,“ vypsala herečka zlomek jejích životních šrámů.

Po rozvodu rodičů Josefínu nejvíce trápilo to, že spolu nedokázali vycházet. Na jejích promocích se ale konečně všechno urovnalo. „Promoce byla pěkná a noblesní, ani jsem neupadla. Rodiče byli společně v jedné místnosti i naproti sobě nenuceně a s úsměvem pili kafe v kavárně a to pro mě bylo skoro víc, než držet tubu s diplomem,“ vzpomíná herečka, která je dnes dospělá a vede svůj vlastní život.

Saša Rašilov je plodný otec: Čtyři dcery rozhodně nejsou konečný stav!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ovoce111
5. 6. 2022 • 08:30

Okurková sezóna, tak se vytahují staré záležitosti a vykrádají články odjinud. Ve vztahu jsou vždy dva a nikdy není vina jen na jedné straně. Oba jsou skvělí herci, popravdě, do jejich soukromí nikomu nic není. Ale lidi s vlastním posran*m životem rádi řeší životy jiných.

ki33
4. 6. 2022 • 20:19

Mně tím rozvodem Rašilov vypad z očí. Vanda je skvělá. Uzasná herečka. Tam, kde je Rašilov, tak na to se vůbec nedívám.

mika
3. 6. 2022 • 10:38

na chlapy holt není spoleh!!!! Každé ráno se rozhlédne a přemýšlí koho kde sbalí, oblbne!! a dělat děti umí každý ***. Horší je se jim pak věnovat, vychovat je a uživit!!!

-bello-
2. 6. 2022 • 12:51

Mám Hybnerovou moc ráda, skvělá divadelní herečka , je zajímavá . Přeju jí, aby nezůstala sama .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.