Mareš kontra David: Hitmaker ztrapněn kvůli výnosnému kšeftu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Mareš kontra David: Hitmaker ztrapněn kvůli výnosnému kšeftu!

Michal David
Michal David (Foto CNC - Pavel Machan, Marek Pátek)

Leoš Mareš (46) je vtipálek každým coulem. To předvedl i na svém koncertě ve vyprodané O2 aréně, kde si vzal na pranýř zpěváka Michala Davida (61) a jeho nejnovější spolupráci s nejmenovaným obchodním řetězcem, který rozhodně na nějakou tu kačku hledět nemusí.

Mareš chtěl nejspíš své fanoušky pobavit, jak má ve zvyku. Na pódiu začaly blikat světla a znít tóny hitu Nonstop od Michala Davida. Leoš ale originální text zaměnil za ten, který všichni známe z reklamy. „Kompot, nesu vám kompot a cena nízká, tam musí být," rozjel to Mareš.

Michal David po dvou letech oslaví 60: Konečně jsem zase v kondici! Zhubnul 15 kilo!

Video se připravuje ...

I když to Michal mohl brát jako urážku, vzal to s nadsázkou. „Psal Michal včera a říkal mi: Díky za reklamu,“ svěřil se moderátor pro eXtra.cz.

Michal David, jak ho neznáte. Poprvé jako herec a hned v několika rolích

Video se připravuje ...Přečtěte si
ella
21. 5. 2022 • 13:01

On má stále málo, musí dávat peníze také své dceři, která mu mimo jiné, svěřila svého syna do výchovy! Ta dcera se mu teda hodně nepovedla! Odložit dítě, to je velkej hnus!

neznalek88
21. 5. 2022 • 10:49

Sice Mareše nemusím, ale v tomto mně mile překvapil, že poukázal, jak si naše celebrity samou nenažraností nestydí přijít k penězům. David se prezentuje jako úspěšný zpěvák a skladatel, tak ať se toho drží a neztrapňuje se v nablblých reklamách na kompoty. A navíc cena kompotů, už není vůbec nízká.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.