Stivínová je ženou mnoha tváří: Ráno za dámu, večer za šelmu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Zuzana Stivínová je ženou mnoha tváří: Ráno za dámu, večer za šelmu

Na pohřbu byla elegantní.
Na pohřbu byla elegantní. (Foto Aha! – David Kundrát, Martin Hykl)

Jako chameleón. Zuzana Stivínová (48) je ženou mnoha tváří, což předvedla během pondělního dne. Dopoledne byla herečka na pohřbu filmové publicistky Evy Zaoralové (†89) za dámu.

Zato večer pořádně vystrčila drápky v kabátu se zvířecím motivem. Tmavé brýle, výrazná červená rtěnka, černý kabát se zdviženým límcem a bílé kožešinové boa. Tak dala herečka naposledy sbohem první dámě karlovarského festivalu. Nešla ji pak s Jiřím Bartoškou (74) a festivalovým týmem zapít do kinokavárny MAT.

Zuzana Stivínová v ručně šitých šatech: Přes den truchlíme a pomáháme, večer oslavíme roky práce

Video se připravuje ...

Musela se převléknout, protože ji večer čekala slavnostní premiéra filmu Poslední závod o smrti Hanče a Vrbaty. Noblesní dáma se proměnila v šelmu v leopardím modelu. Nahrávaly tomu i její grimasy, když divoce gestikulovala s přáteli. „To je celá Zuzana!“ smál se jeden z premiérových hostů. „Dělá grimasy jako na divadle,“ dodal pobaveně.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.