10milionovou chalupu Pilarové koupila známá režisérka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

10milionovou chalupu Pilarové koupila známá režisérka!

Eva Pilarová s manželem na chalupě
Eva Pilarová s manželem na chalupě (Foto Aha! - Martin Pekárek, Daniel Černovský, Martin Přibyl, Alexandr Malachovský, Marek Pátek, ara)

Přes 40 zájemců se zajímalo během dvou let po smrti Evy Pilarové  (†80) o její víkendový dům. „Z části to byli taky takzvaní čumilové, kteří chtěli jen vidět, jak Pilarka bydlela, žila," prozradil zpěvaččin vdovec.

„Já bych se o to už dál starat sám nemohl a ani tam jezdit. Kromě toho mi ji tam všechno připomínalo. Rozhodl jsem se chalupu prodat," prohlásil před časem na webu inStory.cz Jan Kolomazník a v reportáži ShowTime na CNN Prima News spokojeně dodává:

 

Vdovec po Pilarové prodává to nejcennější! A šokující okolnosti smrti Vodňaského

Video se připravuje ...

„Ale teď už je chalupa prodaná. Je v dobrých rukou a jsem rád, že mám o starost méně." Novou majitelkou se nakonec stala jednapadesátiletá režisérka Alice Nelis. Rozlehlý dům se stodolou, kam se na zahradu chodí pást srnky, byl v nabídce za částku okolo 10 milionů korun. 

CELÝ ZÁZNAM: Zádušní mše za Evu Pilarovou (†80): Vzkaz Gottové a dav VIP hostů

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.