Exmanžel Evy Pilarové (†80) Jaromír Mayer: V Praze po 36 letech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Exmanžel Evy Pilarové (†80) Jaromír Mayer: V Praze po 36 letech!

S Evou Pilarovou nazpíval šlágr Rozhoupej zvony nad námi
S Evou Pilarovou nazpíval šlágr Rozhoupej zvony nad námi (Foto Profimedia.cz, ara)

Druhý manžel Evy Pilarové (†80), který žije v Kanadě, přiletěl do Prahy. Po dlouhých 36 letech zpěvák Jaromír Mayer (79), který proslul hity jako Hospůdko známá nebo Malý přítel z města N, dorazil domů a ihned kontaktoval kamaráda Antonína Gondolána (80). Tohle bylo dojemné setkání...

V showbyznysu měl Mayer dva velké přátele – Karla Černocha (†64), který za ním byl dvakrát i v Kanadě, a právě Gondolána, jehož ovšem neviděl oněch dlouhých 36 let. „Když mi Jaromír zavolal, že je v Praze, byl to šok a radost zároveň. Okamžitě, ale okamžitě jsem všeho doma nechal, sedl do auta a pádil z Barrandova do centra, kde Jaromír bydlel v hotelu,“ popsal Aha! Gondolán. Přivítání pánů bylo opravdu dojemné, dva kamarádi už pěkně otřískaní životem byli totálně naměkko, co chvíli si otírali vlhké oči. Hned zašli do nedaleké restaurace, kde si až do půlnoci povídali o všem, co prožili za tu dlouhou dobu odloučení. „Jaromír samozřejmě neopomněl zdůraznit, že nad Pilarku u nás žádná zpěvačka neměla a nemá,“ prozradil s úsměvem Gondolán.

Vdovec po Pilarové prodává milovanou chalupu. A Janda otevřeně o infarktu

Video se připravuje ...

Neunesl slávu zpěvačky

Mayer si Pilarovou bral v roce 1968 v Paříži, když už měla s prvním manželem syna Milana Pilara. Nazpívali spolu hit Rozhoupej zvony nad námi, v roce 1971 se ovšem rozvedli. Mayer neunesl, že je Eva mnohem slavnější. Mimochodem, zpěvák pracoval v ČKD jako jako Karel Gott (†80) a později vystupoval právě místo Slavíka v kavárně Alfa. Roku 1986 emigroval do Kanady, týden poté, co utekl před komunistickou zvůlí do USA Waldemar Matuška (†76). V zemi javorového listu pracoval v ropné společnosti, zpívání zanechal, neboť mu přestala fungovat jedna hlasivka. Jeho syn z dalšího manželství se ale v Kanadě stal uznávaným klavíristou a váží si ho tam stejně, jako u nás Rudolfa Rokla (†55) či Jiřího Maláska (†56).

Tři muži

Prvním manželem Evy byl v letech 1960 – 1964 jazzový kontrabasista Milan Pilar, jenž roku 1962 emigroval do Západního Německa. Druhým byl právě Jaromír Mayer, jenž skončil v Kanadě. V roce 1984 se vdala za tanečníka Jana Kolomazníka, jenž byl zpěvače oporou až do jejího skonu 14. března 2020.

Útok na Trávníčka řeší policie! A Janda se drsně obul do Csákové a dalších

Video se připravuje ...Přečtěte si
Ubytovatel
8. 8. 2022 • 09:23

Tak jestli ty údaje sedí , emigroval ve svých 43 letech v roce 1986 , čili 3 roky před hadrákem. Tak to už nějak kariéru Pilarové ovlivnit nemohlo a její cestování někam taky už ne. Všechno už se hroutilo , komouši se ani už moc nesnažili někoho v cestování omezovat a ty tzv zákazy činnosti těhle jakoby hvězd vycházely spíše z toho že už byly okoukaný a lidem už lezli krkem. Viz paherec Bartoška , Janžurová a další. Někdy už bylo riskantní otevřít lednici nebo spláchnout záchod , jestli z toho tyhle strašidla nevypadnou.
Takže článek o ničem plný canců , polopravd a výmyslů. Nakonec , jako vždycky tady že ano !?!

fany22
3. 8. 2022 • 19:15

První manžel byl Pilar. Byli spolu velmi krátce, ten ji tu nechal s dítětem, až druhý Majer, třetí Kolomazník.

Alva
3. 8. 2022 • 10:55

pravlast- proč trapáček, uměl zpívat, paní Evu jsem nesnášela, co se zpěvu týče, jak víte, že ji okradl.

Alva
3. 8. 2022 • 10:49

mika- první manžel emigroval, proto nemohla nikam,ten druhý, to byla fraška.

mika
3. 8. 2022 • 10:07

to je divný článek. paní Eva vždy říkala, že jí manžel emigroval a ona kvůli tomu nikam nesměla jezdit zpívat!!! Tady je to podané tak že emigroval 15 let po rozvodu...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.