Stěhovali hrob Nekonečného (†52): Dál od Pilarky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Stěhovali hrob Nekonečného (†52): Dál od Pilarky (†80)

Zuzana přidala do hrobu košili.
Zuzana přidala do hrobu košili. (Foto Nedělní Aha! – David Kundrát, Michal Protivanský, Marek Pátek, Dana Kolářová, archiv Z. Kardové)

Na hřbitově na pražských Malvazinkách bylo opět rušno! Životní partnerka Daniela Nekonečného (†52) nechala přemístit zpěvákovy ostatky dál od hrobu Evy Pilarové (†80). „Hlavně díky Dušičkám jsem pochopila, že hrob potřebuje více místa,“ řekla Nedělnímu Aha! podnikatelka Zuzana Kardová (60).

Přiznala, že vůbec nečekala, kolik lidí bude za zpěvákem a »ministrem nekonečných rozkoší« chodit a nosit mu pomalované oblázky, květiny, svíčky, sluníčka a další dárky. Už je skutečně nebylo kam položit.

Útok na Trávníčka řeší policie! A Janda se drsně obul do Csákové a dalších

Video se připravuje ...

Během jednoho dne

Zuzana měla taky problém s úklidem a čištěním. Proto se rozhodla pro změnu místa.„Jsem moc vděčná šéfce hřbitovní správy paní Dvořákové, že mě pochopila a vyšla mi vstříc. Stejně tak děkuju kameníkům, bratrům Kockovým, kteří vše udělali během jednoho dne,“ vysvětlila Kardová.

Nová košile

Využila příležitosti a do hrobu přidala Danovi novou košili a další jeho osobní předměty. Nyní ji ještě čeká nechat prostor před náhrobním kamenem vydláždit, aby při podzimních plískanicích nešlapala v blátě.

Vdovec po Pilarové prodává milovanou chalupu. A Janda otevřeně o infarktu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.