Vdovec po Pilarové (†80): Vidím ji vedle sebe... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Vdovec po Pilarové (†80): Vidím ji vedle sebe...

2019: Před dvěma roky seděl na stejném místě se zpěvačkou.
2019: Před dvěma roky seděl na stejném místě se zpěvačkou. (Foto Aha! – Marek Pátek)

Bylo to pro něj moc těžké, vzpomínky mu hnaly slzy do očí. Vdovec Jan Kolomazník (69) se poprvé od smrti své ženy Evy Pilarové (†80) objevil ve společnosti. „Vidím ji vedle sebe,“ přiznal smutně.

Přišel na tradiční křest kalendáře Aleše Cibulky (44) a shodou okolností seděl na stejném místě jako s Evou před dvěma roky, kdy tu byla zpěvačka naposled. Jen stěží přemáhal dojetí. Stejný stůl, stejná židle, jen Evička se svým suchým břitkým humorem chyběla. Navíc Aleš Cibulka při křtu už 14. kalendáře samozřejmě na zpěvačku, s níž se kamarádil, zavzpomínal. I jemu moc chybí.

Vdovec po Pilarové prodává milovanou chalupu. A Janda otevřeně o infarktu

Video se připravuje ...

„Eva sem ráda chodila. Taxikářovi vždycky říkala, ať jede k živému ptákovi přitom se to zde jmenuje U Mrtvýho ptáka, takže ho mátla,“ prozradil Honza. Sedmnáct měsíců je sám. Stará se o hrob na Malvazinkách, kam chodí nejméně obden. „Tak jsem si řekl, že bych měl už jít mezi lidi. Tady jsou navíc vždycky přátelé,“ vysvětlil Kolomazník. Letos na Dušičky budou ostatky jeho zesnulé manželky Evy poprvé spočívat v hrobě, loni měl ještě urnu kvůli covidu doma v Břevnově.

Vdovec po Pilarové prodává to nejcennější! A šokující okolnosti smrti Vodňaského

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.