Zdrcená vdova po bubeníku Žižkovi: Nevím, zda to zvládnu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Zdrcená vdova po bubeníku Žižkovi: Nevím, zda to zvládnu...

Jan Žižka
Jan Žižka (Facebook)

Z posledních slov o lásce i hřbitově až mrazí... Manželka zesnulého bubeníka kapely Karla Gotta (†80) Jana Žižky (†67) Olivie (46) zveřejnila zprávy, které si s milovaným manželem naposledy vyměnila.

Zpěvačka a fotografka si s Janem psala naposledy 6. února, poté jej uvedli do umělého spánku. „Je to, Olivko, lepší a bude. Miluju tě a v těch snech jsem si v hlavě přehrával ten náš klip, jak jsme se pak sešli na hřbitově. Moc jsem to ořval,“ psal Žižka manželce z nemocnice. Zákeřný koronavirus jej však oslaboval. „Hlavně to mám hrozný. Dělaj, co můžou. Fakt nevím, jestli to zvládnu. Je to boj o život! Doslova,“ napsal prorocky hudebník, který covidu 24. února podlehl.

Nečekaná svatba v rodině Gotta! A Konvičková čelí brutální kyberšikaně.

Video se připravuje ...

S nemocí Žižka bojoval od poloviny ledna. „Přátelé, máme oba už týden covid. Jsme úplně mimo,“ informoval na svém facebookovém profilu 30. ledna ráno. Od té doby se hudebníkův stav prudce zhoršoval. Na začátku února musel být převezen na ARO a nakonec uveden do umělého spánku. „Kvůli oslabené imunitě se Honza nemohl proti covidu nechat očkovat. Má tu nejtěžší variantu, navíc je astmatik. Myslím na něj nepřetržitě a posílám mu energii,“ svěřila se deníku Aha! krátce před jeho smrtí Olivie.

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.