Seriálová manželka Zounara Randová: SLOVA O JEHO SNOUBENCE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Seriálová manželka Zounara Randová: SLOVA O JEHO SNOUBENCE

Jako Bobo a Heluš v Ordinaci
Jako Bobo a Heluš v Ordinaci (Foto Aha! – David Kundrát, Jaroslav Hauer, TV Nova, ara)

Diváci, kteří sledují Ordinaci v růžové zahradě, znají herečku Martinu Randovou (50) po boku Martina Zounara (54). Ten má ale svou Kateřinu, se kterou už dva roky odkládá svatbu. A co si Randová alias Heluš o své »sokyni « myslí?

Není tajemstvím, že Zounara a Randovou pojí velké přátelství i v osobním životě. „Martin patří do mé rodiny a já patřím do jeho. Navštěvujeme se, také si dost voláme a řešíme spoustu věcí, protože jsme stále velmi spjatí i po pracovní stránce,“ svěřila se herečka eXtra.cz. Práce je pojí i poté, co se seriálový vztah rozpadl a herečka přestoupila do seriálu Ulice. 

Martin Zounar: Karlosova bezprostřednost mě baví, atmosféra na MMA musí být neuvěřitelná

Video se připravuje ...

„Jeho úžasná partnerka Kateřina dokonce prohlásila, že jednu dobu se mnou trávil víc času než s ní. Ale je to chytrá žena a ví, že by ji Martin nikdy v životě neopustil. Mám ji ráda a jestli si to mohu dovolit říct i za ni, tak mohu potvrdit, že jsme přítelkyně,“ rozpovídala se i o Kateřině. I Randová netrpělivě očekává, kdy zazvoní svatební zvony. Pár svatbu už druhým rokem odkládá...

Nešťastně zamilovaný Martin Zounar skončil pod mostem: Nečekaná léčba zlomeného srdce

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.