Zounar znovu objevil své mužství: Konečně vidí na svou chloubu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Zounar znovu objevil své mužství: Konečně si na něj vidím!

Martin Zounar
Martin Zounar (Instagram)

Herec Martin Zounar (54), známý především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, hubne už téměř rok. Podařilo se mu shodit nadbytečná kila a zároveň konečně objevil to, co nějaký ten pátek hledal.

Seriálový doktor Bobo Švarc šel do sebe. Martin Zounar (54) pracuje na své postavě už skoro rok. Za tu dobu dokázal shodit už 14 kilogramů a jako bonus ještě nabral 3 kila svalů. Ve formování své postavy plánuje herec pokračovat, a dokonce se chystá vydat knihu o celé své cestě. „Bude o tom příjemná knížka a musím říct, že slovo dieta tam opravdu nepadá,“ prozradil Zounar pro web Super.cz.

Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím

Video se připravuje ...

Celková změna jeho image měla ale vliv i na jiné věci. Zounar se teď kochá tou částí těla, která byla kdysi ukrytá pod vrstvou tuku.  „Z tří XL už je jen jedno XL, a hlavně si na něj vidíte,“ zavtipkoval herec, který je očividně konečně spokojený.

Zounar závod s Pokorným

Video se připravuje ...Přečtěte si
aveneta
7. 11. 2021 • 14:05

Je vidět že opravdu zhubnul, ale také je to vidět ve tváři rychleji tvář zestárne v tomto věku. Hlavně že se cítí dobře a je zdráv.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.