Trable herce Martina Zounara (54): NEMŮŽE SE OŽENIT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Trable herce Martina Zounara (54): NEMŮŽE SE OŽENIT!

Martin Zounar s partnerkou
Martin Zounar s partnerkou (Foto TV Nova, archiv M. Zounara)

Ani po více než roce a půl se mu nedaří uspořádat svatbu! Místo toho Martin Zounar (54) bojuje s pomluvami, že se mu rozpadá vztah. Deníku Aha! exkluzivně prozradil, co za tím stojí a proč je veselka v nedohlednu...

Představitel doktora Boba Švarce ze seriálové Ordinace nebyl ještě nikdy ženatý a stejně tak i jeho snoubenka, psycholožka Kateřina, je stále svobodná. Právě i to je jedním z důvodů, proč vstup do manželství už poněkolikáté odložili. „Pro nás oba to bude poprvé, a tak jsme si přesně vysnili, jak to bude vypadat. Seznámili jsme se díky našim pejskům, takže nám půjdou i za »družičky« – spolu s našimi dcerami Claudií a Sofií,“ svěřil deníku Aha! herec.

Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím

Svědci z celého světa

Martin už nemá ani jednoho z rodičů a jeho vyvolené zase odešel otec. „K oltáři proto povede Kačku její spolužák, který žije ve Švýcarsku. A za svědkyni jí půjde nejlepší kamarádka, která je zase v Americe,“ odhalil Zounar další detaily jejich velkého dne. A to je také důvod, proč do toho ještě nepraštili. „Musí se to naplánovat a vzhledem k situaci kolem covidu se moc plánovat nedá. Tak jsme to celé raději už podruhé odložili,“ vysvětlil herec.

Potom znamená nikdy

Nyní má plnou hlavu starostí se znovuotevřením pražského Divadla Metro, jež se chystá na 26. února. Pomlouvačům, kteří roznášejí, že se jeho vztah rozpadá, se jen zdálky směje. „Mohli bychom se vzít s Kačkou sami dva na úřadě a pak udělat mejdan, až se zase vše bude smět. Ale potom – jak známo – znamená nikdy. Když se něco odloží, tak už se to odkládá neustále...“ uzavřel Zounar s tím, že jeho vyvolená si zaslouží obřad, jaký si vysnila.

Nešťastně zamilovaný Martin Zounar skončil pod mostem: Nečekaná léčba zlomeného srdce

Už není metráček

Brzy to bude rok, co se Martin rozhodl zatočit s kily navíc. Svěřil se do rukou specializovaného lékaře, podstoupil různá vyšetření, k tomu přidal pravidelný pohyb, změnu jídelníčku... A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. „Hlásím, že od léta mám dalších pár kilo dole,“ chlubil se Zounar mezi svátky na sociální síti a jako důkaz přidal fotku, na níž je v lyžařské bundě a s kulichem na hlavě. I v péřovce vypadá pohuble. Ze 118 kil už je viditelně pod metrákem!Přečtěte si
mbmb
6. 1. 2022 • 05:56

Proč pisete voloviny o nezajimavem člověku a nevysvetlite národů že Covid již zde byl v roce 1918 pod názvem Španělska chřipka.
Historie : Nakažený farmář od drůbeže z USA byl povolán na vojenský výcvik 56tisic lidí ,kde ho dali do kuchyne a pak lodi 8 tisíc lidí do válečné Francie
A správně by pandemie měla nést úplně jiný název. Průšvih tajila politická cenzura Anglie,Francie i USA .O všem se svět dozvěděl z bezcenzuroveho Španělska.!!! A moc se divím že se vše politizovalo v Číně,Rakousku i u nás.
V roce 1918 a pak zemřelo 23mio mladých lidí !!!!díky politice .Bohužel ti psychopate a lháři vše nici

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.