Svatba na spadnutí? Agátina slova o partnerovi vyráží dech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Svatba na spadnutí? Agátina slova o partnerovi vyráží dech!

Hanychová na svého partnera pěje jen samé ódy!
Hanychová na svého partnera pěje jen samé ódy! (foto Instagram.com)

V poslední době se spekuluje nad tím, zda by současný partner modelky a influencerky Agáty Hanychové (36) nemohl být tím pravým. Nemůže si ho totiž vynachválit jak Agáta, tak i její fanoušci, a tak by si asi všichni přáli, aby byl chirurg Andrej po tolika vztahových nezdarech modelky oním panem Božským.

Jak se zdá, svou volbou aktuálního partnera šla modelka Agáta Hanychová na ruku i své mamince, herečce Veronice Žilkové (60), která ne vždy byla s výběrem partnerů své nejstarší dcery zcela spokojena a přála si pro ni spíše vzdělaného a chytrého muže, jak napsal web eXtra.cz. Že by právě chirurg Andrej N. byl tím, kdo nespoutanou Agátu očaruje již napořád? „Je strašně těžké najít spřízněnou duši…par pokusů už jsem v životě i měla, ale tohle je jiné…vážím si toho…děkuji tam nahoru…to se ti dědo, táto a brácho povedlo," napsala na sociální síť.

Nejnovější fotografie naznačují, že vztah myslí oba vážně. Silvestra totiž slavili společně, a co víc – měli u sebe i své děti z předchozích vztahů. Dcera Agáty a herce Jakuba Prachaře (38) tak nejnovější lásku své maminky již zřejmě dobře zná. Ačkoli influencerce poslední vztahy nevydržely déle jak čtvrt roku, v tomto případě to vypadá na výjimku. K jednomu ze snímků totiž napsala velmi upřímný vzkaz: „Momentka mého štěstí…. Přeji Vám všem ať to své udržujete nebo najdete. A pokud ano, tak na tom makejme. Nic není jen tak,“ napsala ke společnému snímku s partnerem a dětmi. Snad jí to štěstí tentokrát dlouho vydrží...Přečtěte si
-bello-
9. 1. 2022 • 12:20

AHel
-------
Agáta má jen základku !
O tom, jak ji téměř propadající na základce nacpala Žilková na střední školu fotografie tady v Praze vím. A jak ji vyhodili hned v prváku vím taky!
A to, že se pak vytahovala bakalářem z nějaké mimopražské školy, nebo učiliště ? vím taky.Jen jsem nikde nenašla její bakalářskou práci a ani zmínku o maturitě.Jsem si jistá, že by stará Žilková ihned ze Suchdola vyřvávala světu.Jenže protože má Bc. koupený je ticho. To je stejný Bc., jako má Gottová z UJAK. Tam se " profesoři " ani moc neobjevovali. Např. Dušan Klein, režisér dával kdysi známky jen tak po telefonu.Kvalita děsná na soukromou "VŠ" , magistra tam stihla koupit ještě modelína Kubelková, nebo Nagyová od Nečase, pak Akreditační ústav konečně zakázal UJAK poskytovat VŠ titul Mgr. a zakročil i na právnické fak. v Plzni.Tam si zase stihla honem dodělat titl. Mgr. Verešová, ne proto, že se v posledním roce studií stěhovala, ale protože by fakt na UK v Praze se svým individuálním studiem neprošla a blížila se ke krachu, tak využila bordelu v Plzni, kde možnost prolézt. Dnes už je ale Karlovka tak zkorumpovaná, že některé VŠ obory s titulem Mgr. mají hodnotu znalostí studenta střední školy!
Takže fakticky je Agáta se svým Bc. tam, kde byla v 15 letech a nebýt táty, reklamního rejži, dodnes by ji Žilková živila.

hanecek
5. 1. 2022 • 21:54

Závidím nekonečnou naivitu jak autora článku, tak pana doktora 😊

verprag
5. 1. 2022 • 10:02

Tak to vypadá na další dítě, aby si pana Božského pořádně zaháčkovala a co nejvíc vytěžila pro svou existenci!

robin5
5. 1. 2022 • 08:52

Jejich volba, ovšem pan doktor má divný vkus. Lézt na otahanou osobu, která je sice "slavná" ale spíš mezi šlapinama. Snad jim to bude klapat, zejména kvůli Agátiným dětem, protože musejí mít z těch strýčků co se ráno motali v koupelně v hlavách guláš.

janprorok
5. 1. 2022 • 05:27

až si na něj Agáta otevře hubu udělá ji pěstí plastiku zdarma

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.