Žilková se nestačí divit: Takhle jí Agáta vytřela zrak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Žilková se nestačí divit: Takhle jí Agáta vytřela zrak!

Veronika Žilková s dcerou Agátou
Veronika Žilková s dcerou Agátou (foto Aha! – Pavel Machan, David Malík, Alexandr Malachovský)

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (36) je považovaná za věčnou rebelku a ani po třicítce na tomto statusu evidentně nehodlá nic měnit. Stala se nejstarší účastnicí v kontroverzní reality show Like House 2, čímž dokázala, že provokace je stále její parketou. Že uměla odjakživa překvapovat společnost i své bližší okolí, potvrdila její maminka, herečka Veronika Žilková (60).

Herečka, která nedávno oslavila šedesáté narozeniny, zavzpomínala na dětství své nestarší dcera Agáty, která rozhodně nepatřila mezi problémové děti. „Byla skvělá, vůbec nezlobila. Ve dvou letech byla schopná sedět sama v hledišti a dívat se celou dobu na divadelní zkoušku, kde jsem hrála. Už od první třídy byla ve škole považována za šikulku a obstarávala různé pochůzky za učitelku,“ cituje herečku web zeny.iprima.cz.

Jenomže pak nastoupila do školy, v níž se tehdy na kompetence dětí příliš nebral ohled. Žáci byli buď premianti, průměrní nebo se se známkami sotva drželi nad vodou. Indispozice studentů ještě nebyly tolik brány v úvahu, na což si modelčina maminka velmi dobře vzpomíná: „Moc dobře se neučila. Byla dyslektik a dysgrafik. V té době se to ještě moc nepoznávalo, nevěnovalo se tomu, nebyly speciální třídy ani úlevy. Dneska od psychologů stačí přinést papír a už se pětka z diktátu nepočítá. A oni nám dokonce tehdy v první třídě doporučovali, abychom odešli z normální školy a šli do zvláštní,“ přiznala Žilková.

Veronika Žilková slavila 60: Dostala knihu a dvě děti!

Video se připravuje ...

Modelka však odjakživa uměla lidi překvapit, což potvrzuje i Veronika Žilková. Ve třiadvaceti letech se Agáta zúčastnila testů v Mense, za jejichž výsledek se rozhodně nemusí stydět!  „Vytřela nám všem zrak svým úspěchem v IQ testu a tím, že se stala členkou Mensy. Potvrdila tím, že známky opravdu nejsou správným ohodnocením žáka,“ vysvětlila herečka. Jak už to tak ale ve vztahu matek s dcerami chodí, ne vždy se shodnou na výběru partnerů, což je i případ Veroniky s Agátou. „Partneři, to je věc, kvůli které se nejčastěji hádáme. Ona nemá zájem o slušné chlapce. Chtěla bych pro ni nějakého mladého lékaře s ocelovou pěstí, který by ji zkrotil,“ vyslovila již dříve přání Veronika Žilková.

Petr Macek o životopisu Veroniky Žilkové

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
28. 11. 2021 • 11:01

Paní Agáta ať přijde na odiv s partnerem, až bude noha v nohávě, ale je trapná, já bych si o ni ani kolo neopřela, je to hnus a divím se, že ještě má o ni někdo zájem, chlapi nemají soudnost.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.