Bezmocná Havlová už neví, kudy kam! Zoufalá prosba o pomoc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Bezmocná Havlová už neví, kudy kam! Zoufalá prosba o pomoc

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (Blesk)

Před vilou v Dělostřelecké ulici se houfují davy zvědavců! A o víkendech je to ještě daleko horší. Není divu, že si Dagmar Havlová (68) zoufá. Někdější první dáma dokonce požádala skrze sociální sítě veřejnost o radu!

„Nedělní klid. Už toho mám dost. Už jsem rozčilená. Nejsem muzeum!!!!! Prosím snažně!!! Nevíte, kam se obrátit? Stojí tady zástup za zástupem. Pište mi do zpráv. Děkuji moc. Vám klidný a nikým nerušený odpočinkový víkend. P.s. Nedělej lidem to, co nechceš, aby dělali tobě,“ odhalila své trápení s nekonečmými zástupy milovníků architektury Dagmar Havlová na internetu.

Tvoje Tvář: Dagmar Havlová jako host poroty!

Video se připravuje ...

Na důkaz k tomu přidala někdejší první dáma několik videí, na nichž jsou zachyceny celé skupiny vedených průvodcem! „Moji milí, děkuji Vám za ohlasy a vyjádření podpory k obecném taktu, zachování soukromí a klidu, o který jsem tolik stála. Vím už vše, co potřebují, a zařídím se dle toho," dodala Havlová, která po smrti Václava Havla (†75) zůstala v obrovské vile úplně sama.

Dagmar Havlová prozradila, proč ji rodiče fackovali

Video se připravuje ...Přečtěte si
avina
15. 6. 2021 • 22:45

Turisté pohlédnou na dům, kde žila Olga a Vašek.Hvízdající Veškrnová sama v domě- nemá obyvatelnou místnost s výhledem na opačnou stranu ulice, do zahrady? Může se vrátit do paneláku,také řešení.Straší sama v domě.

Yarda
15. 6. 2021 • 11:17

Co takhle zvýšit plot kolem baráku, aby dovnitř nebylo vidět? Případně pokud by ouřady měly námitky, tak třeba zasázet těsně za plotem nějaké rostlinstvo co by výhled na barák z ulice znemožnilo?

mbmb
14. 6. 2021 • 12:59

To je směšné ,nikdo na ni není zvědavý

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.