Útrapy osamělé Havlové! Peklo v domě za miliony | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Útrapy osamělé Havlové! Peklo v domě za miliony

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan)

Navzdory koronavirové pandemii bývalá první dáma nezahálí. Dobrovolně i nuceně se pustila do aktivit, které nejsou až tak úplně ženské. Ačkoliv k dění zachovává srdnatý postoj, určitě teď neprožívá snadné chvilky.

Nejprve si nechala vymalovat interiér vily v Dělostřelecké ulici, pak se musela pustit do opravy potrubí. „Z prasklých trubek tryská nekoordinovaně voda a nesvítí světla. Stropem prosakuje voda z trubek, nejspíš od topení," svěřila se. „Vypadám jako Karafiátův Brouček, který ucpává skulinky na zimu, kontroluje komíny a střechu domu. A to Broučci určitě neměli pračku, co teče přes kuchyň a vůbec neodtéká,“ popsala s nadhledem své strasti pro web Super.cz.

Dagmar Havlová prozradila, proč ji rodiče fackovali

Video se připravuje ...

Do obnovovacích prací se dle svých slov pustila i na Hrádečku. „Nechala jsem přestavět boží muka do pevnějšího podloží blíž k silnici. Do plotu nám už čtyřikrát nabourali řidiči, kteří nezvládli zatáčku kolem našeho domu. Plot je stále rozbouraný a opravuje se,“ vylíčila své další útrapy s údržbou majetku.

Dagmar Havlová: Letos budu bez dovolené, nechci přenášet zmutované viry!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.