Tohle nikdo nečekal: Klus kývl na muzikál oscarového režiséra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Tohle nikdo nečekal: Klus kývl na muzikál oscarového režiséra!

Tomáš Klus
Tomáš Klus (profimedia)

Dalo by se očekávat, že jako hudebník a příležitostný herec má momentálně Tomáš Klus (34) nabídek pomálu. Opak je ale pravdou, zpěvákovi se nyní překvapivě hrnou spíše ty herecké příležitosti, ale po hudební stránce také vůbec nezahálí!

Málokdo by čekal, že se spojí režisér Jan Svěrák (56) s Tomášem Klusem, aby společně připravili muzikál. Byť se spolu oba profesně sešli na natáčení hudební pohádky Tři bratři, tento žánr je pro oba novinkou.

„Nejde o to, že bych neměl k muzikálu vztah, ale spíš jsem o něj dřív nezavadil a muzikálová scéna mě míjela. Když za mnou Honza přišel, jestli bych nechtěl zhudebnit jeho libreto, tak to se neodmítá. Navíc je to libreto tak dobré, že i kdybych to udělal velice špatně, furt to bude dost dobré,“ přiznal Klus. S ohledem na samotného režiséra více prozradit zatím nechtěl.

7 pádů Honzy Dědka: Tomáš Klus o plánování dalšího dítěte

Video se připravuje ...

Kromě této nabídky kývl také na pokračování hudební pohádky Tajemství staré bambitky 2, v niž ztvárnil prince zamilovaného do dcery loupežníka. Tím ale zdaleka nekončí! „Dostal jsem nabídku i do další pohádky, která se bude točit příští rok. A ještě mám jednu nabídku ze Slovenska na velmi zajímavý projekt. Ale to mám ještě před schůzkou s panem režisérem. Zatím to vypadá velmi experimentálně. To mám rád, protože se mi líbí, když se zkoušejí věci dělat trochu jinak," dodal spokojeně Klus, jak napsal web Super.cz.

Tomáš Klus vysvětluje, že se finále soutěže Maminka roku 2020 odkládá

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.