Děsivý rok Šárky Rezkové: Nesmí k dítěti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Děsivý rok Šárky Rezkové: Nesmí k dítěti

Šárka Rezková
Šárka Rezková (Foto Aha! – Martin Hykl a ara)

Rok plný nepříjemností, který odstartovala válka s dcerou Karla Gotta (†80) Dominikou (47), pro Šárku Rezkovou (51) dál pokračuje! Koronavirem se nyní nakazil její syn Filip (25) z prvního manželství. Zpěvačka má o něj strach, stejně tak o jeho otce – hudebníka Ottu Solčányho (74), který má koronavirus také.

Sama se snaží chránit, co to jde, ale nový typ koronaviru se přece jen v její rodině objevil. „Filip mi volal, že se nakazil. Měl jen zvýšenou teplotu 37,5, ale ztratil chuť a čich. K tomu je unavený a bolí ho celé tělo,“ popsala Šárka. „Nemocný je i jeho tatínek a ten mi dělá větší starosti, protože je tam věk a také přidružené zdravotní problémy,“ řekla Nedělnímu Aha! Rezková, která k nemocnému synovi vůbec nesmí, je totiž v izolaci.

Neviděli se

Podle svých slov svého prostředního syna už neviděla měsíc, jelikož měl mnoho práce, a proto zpěvačka nemusí do karantény. „Přímo u nás doma jsme v pohodě. Nikam nejezdíme, maximálně do obchodu, a hlavně se věnujeme přestavbě domu na Dobříšsku, tak snad se nám koronavirus vyhne,“ dodala Rezková. Zpěvačka má ještě z prvního manželství syna Ottu (28), z druhého s hudebníkem Jiřím Brabcem (†63) pak syna Dominika Brabce (17).

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Válka Gottové s Rezkovou! A skromný Ronaldo

Video se připravuje ...

Nemoc ve třídě

„Byl teď doma, protože se u nich ve třídě objevil koronavirus, ale je v pořádku, tak nám pomáhá při rekonstrukci domu,“ prozradila Šárka. Ta si nejprve myslela, že je světová panika okolo nemoci covid-19 uměle řízená vládami, aby se oslabila ekonomika a lidé dostali strach. „Jak to ale sleduji důkladněji, tak si uvědomuji, že hlavně pro starší generaci je tenhle virus opravdu velmi nebezpečný,“ dodala.

Celý článek najdete v tištěné verzi Aha!

Šárka Rezková o Dominice Gottové: Lituji, že jsme jí pomohli!

Video se připravuje ...Přečtěte si
aveneta
27. 9. 2020 • 15:28

Hlavně, že přichystala bydlení Dominice ....která chlastala a přerostlo jí to přes hlavu...jo mediální popularita, že

j.p.toman
27. 9. 2020 • 09:28

To jsou starosti, měsíc neviděla syna ! Když se kdysi ještě chodilo na vojnu, rodiče neviděli syna třeba i 8 měsíců a nehroutili se z toho.A to tenkrát nešlo třeba ani telefonovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.