Masakr v Ostravě má 6 nevinných obětí. Střelec v obklíčení se střelil do hlavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Masakr v Ostravě má 6 nevinných obětí. Střelec v obklíčení se střelil do hlavy

Policisté zasahují při mimořádné události ve Fakultní nemocnici Ostrava.
Policisté zasahují při mimořádné události ve Fakultní nemocnici Ostrava. (Foto: Twitter Policie ČR)

Policisté zasahují při mimořádné události ve Fakultní nemocnici Ostrava. Na úrazové ambulanci chirurgie se střílelo. Na místě události je šest mrtvých. Podle posledních zpráv ČT měl vrah, který z místa odjel ve stříbrno-šedém vozidle Renault Laguna, spáchat v obklíčení policie sebevraždu. Úřady aktuálně zjišťují totožnost mrtvého.

„Policisté přijali oznámení o střelbě v nemocnici v Ostravě Porubě. Na místě nyní policisté zasahuji. Proběhla evakuce osob,“ napsali dle Seznam zprávy na svém Twitteru policisté.

VIDEO 1:

Video se připravuje ...

Útok si vyžádal šest mrtvých. Pacienti mají podle dostupných informací z místa přikázáno nevycházet z pokojů. Uzavřená jsou i přilehlé budovy Vysoké školy báňské.

VIDEO 2:

Video se připravuje ...

Pachatel je nebezpečný, pravdepodobne ozbrojen, prosíme, nepokošejte se jej zadržet a volejte ihned linku 158

O incidentu informovala na svém Facebookovém profilu i nedaleká Vysoká škola báňská. „Na FNO se objevil střelec, muž střední postavy v červené bundě. Dbejte zvýšené opatrnosti, policie už je na místě. Do odvolání jsou uzavřeny všechny vchody do školy i ze školy,“ napsala škola dle Seznam zprávy.

Střelbu v nemocnici dle webu Blesk potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček. „Momentálně mohu říct to, že policisté zasahují u mimořádné události, a budu vědět více informací, až přijedu na místo," uvedla Jiroušková.

„Dopadli jsme pachatele střelby. 42 letý muž se před zásahem policie střelil do hlavy, je mrtev. Děkujeme veřejnosti za součinnost a pomoc při patrani," napsali po několika hodinách dramatu policisté na svém Twitteru. 

Přečtěte si
lekno
11. 12. 2019 • 21:56

To má byť akože on - na tom spodnom obrázku z kamery ? Moc sa teda nepodobá podľa mňa na toho horného do tváre, vidím minimálnu podobu. Ten z chodby má iné oči, bez výrazného tmavého obočia, ostrejší nos a úplne iné pery, bradu, dokonca ani tvar ucha nesedí. Nevyzerá chorý, žiadne kruhy pod očami. a to písali, že Ctirad chodil po budove s červenými očami a s čiernymi kruhmi pod nimi. Tento je v pohode - náladička - vo svojom živle.. Kto vlastne identifikoval - že zabíjal práve tento Ctirad? Čítala som, že nejaké 2 zdroje. To je všetko, čo sa dozvieme, žiadne mená ? A zaujímalo by ma, prečo bolo počuť 2 výstrely, keď nad autom, kde sedel C. , letela helikoptéra ? To sa ako 2 x po sebe on strelil do hlavy ? Prvý-krát asi netrafil, že, tak išiel na dvojku.. Určite by si priložil hlaveň k lebke, tak by bol minimálny predpoklad, že sa netrafí. Veď keď profesionálne zložil ľudí v nemocnici - do hláv a do krku, vtedy strielal presne - ako vyškolený chladnokrvný zabiják. A červené oči - biedny zdravotný stav - mu neprekážali pri cielení na obete ? Profesionálnej streľbe sa asi naučil na tej strelnici, ktorú navštevoval ako amatér, že a potom pri samovražde mu to ale odrazu už nešlo ? Jeho nadriadený povedal, že na tej fotke toho chlapa z chodby od kamery má ten muž biele topánky s čiernou obrubou, aké Ctirad nikdy nenosil a drahé hodinky, aké on tiež nikdy nemal. No sila... Krimi príbeh - vyšetrený políciou za chvíľu - stačili im "2 zdroje" ..

vemenozmojistary
10. 12. 2019 • 12:50

Ctirad Vitásek. Regulérní magor.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.