Noční můra rozvádějící se Vondráčkové: Známe skutečný důvod krachu vztahu s Plekancem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Noční můra rozvádějící se Vondráčkové: Známe skutečný důvod krachu vztahu s Plekancem!

Rozvodová bitva mezi Vondráčkovou a Plekancem je na spadnutí.
Rozvodová bitva mezi Vondráčkovou a Plekancem je na spadnutí. (Foto Profimedia.cz, ara)

Už několik týdnů hýbe Českem rozvodová bitva Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35). Poté, co se dvojice sešla za doprovodu svých právních zástupců u kulatého stolu jakoby jejich spor alespoň nachvilku utichl. Důvodů, proč se manželé rozvádějí, padlo již mnoho, nyní však vyšla najevo ta správná příčina!

Jakmile došlo k oznámení rozchodu zpěvačky a hokejisty, začalo se spekulovat, kdo za jejich odloučení stojí. Hokejista byl nařčen z toho, že se zbavil manželky i dětí jen kvůli nové přítelkyni Lucii Šafářové (31). Avšak podle vyjádření hokejisty jejich vztah skřípal již mnohem dříve. „Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem,“ napsal podle eXtra.cz Plekanec v jednom ze svých prohlášení.

Blízký kamarád hokejisty prozradil, co mu na soužití s Vondráčkovou nejvíce vadilo. „Jak jste psali, Hádek v noci lezoucí do bytu přes zahradu byl poslední kapkou. Ve finále by ale bylo jedno, jestli by to byl Chládek nebo Nováková. Prostě už manželství s Lucií měl plné zuby a tohle ho v tom jen definitivně utvrdilo. Většinu věcí by nikdy nijak do éteru nepustil, protože by to bylo špatné vůči dětem. Každopádně vím, že mu strašně vadilo, že děti byly docela často s cizími lidmi,“ řekl eXtra.cz.

Narážel snad blízký kamarád Plekance na to, že se Vondráčková o děti nestarala a její pozici matky zastávaly chůvy a příbuzní, těžko říct. Jisté ale je, že během jejich manželství se o děti staraly dokonce až tři paní na hlídání. „Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ sdělila eXtra.cz Lenka Radoňová, právní zástupce hokejisty.

A právě možná množství chův a nevěnování času dětem ze strany zpěvačky známému hokejistovi nejvíce vadily. Není žádným tajemstvím, že s výchovou dětí také hodně pomáhala Plekancova matka, se kterou měla zpěvačka velmi dobrý vztah. Měla jsem moc hodnou tchýni. Maminka Tomáše mi vždycky hodně pomáhala a jezdila za námi. Navíc je to skvělá kuchařka a pár věcí mě snad i naučila,“ svěřila se Blesku zpěvačka.

Avšak každá mince má dvě strany a výchova děti více lidmi můžeme mít na Adama (3) a Matyáše (6) postupem času dobrý vliv. „Všechno zlé ale může být pro něco dobré. Díky tomu, že se o ně často stará takové množství lidí, musí být určitě velmi socializovaní a adaptabilní. Prostě z nich nebudou zakřiknutí klučíci, kteří se bojí neznámých lidí,“ řekl podle eXtra.cz psycholog.

 Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

 


 

 Přečtěte si
AliAlice
21. 10. 2018 • 15:09

Kdyby manželství fungovalo,tak by nedošlo k rozvodu...tečka !!!

zzapp
8. 10. 2018 • 18:33

rena-sweden...... to snad nemyslíte vážně...???? Muž /anebo i žena/ se setká s kýmkoliv kdekoliv. I za situace, že jeho / jejich manželství je šťastné..... Nikdo nežije ve vakuu....Druhá věc je to, co ze "setkání" pak vyleze.

miasek
5. 10. 2018 • 16:06

No v cizine to trosku funguje jinak nez tady. Dovazka jidla je bezna vec, kdy nejmene 2x tydne se ji neco z venku. Znam plno lidi, co jedi vickrat v tydnu venku. Nedelaji to jen cizinci, ale i ceske rodiny v cizine. Co se tyka uklidu, nekde stoji si najmout pani 100,-, 150kc na hodinu. Nevyuziva to kazdy, ale zase neni nic zvlastniho, ze matky si najmou pani 1x tydne at jim vytre barak, uklidi koupelny a nebo zehleni. Plekanec sam rikal, ze maji velky barak, zahradu. Tak kdyz je on pryc a penize maji, tak proste ji s tim nekdo pomohl. Navic se nekde psalo, ze rok zil v jinem meste, takze proste rok byla sama na cely barak. A ze decka maji chuvu, muze to byt brano jako pani na hlidani a nebo taky pani treba, ktera je neco muze ucit, jako hodinu na klavir, plavani a podobne. O tom se nikdo nezminil, co vlastne ta chuva delala. Ja by jsem nevidela vsechno tak cerne a bile.

PetrNovak57
28. 9. 2018 • 20:25

WIKI nám definuje chůvu: Chůva je žena, jejíž pracovní náplní je výchova dětí a starost o ně. Ke své činnosti je způsobilá vzděláním nebo zkušeností a pobírá za ni plat.[1] Za chůvu se také označuje kojná. Na rozdíl od hospodyně nemá na starost chod domácnosti, nezastává tedy práci služky, pradleny, kuchařky a podobně. Oproti au pair jde o plnohodnotné zaměstnání, nikoli o dlouhodobého hosta.[1] Takže pokud paní Plekancová resp. pan Plekanec zaplatí za chůvu, která má za úkol naučit děti nějaký sport, druh umění nebo jakoukoli jinou zájmovou činnost pro děti tak je naším národem braná jako špatná matka? Myslím, že by to mělo být bráno přesně naopak. Pan Plekanec je asi opravdu skvělý manžel a otec, když něco podobného své ženě vmete do tváře přes svojí právničku. S výdělkem 120 000 000 Kč za rok musí být opravdu pohoršen, že jeho žena je schopná za 5 let života dětí zaplatit tři chůvy.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.