Lenka Kořínková: Drsně o herectví a nenáviděné roli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Lenka Kořínková: Drsně o herectví a nenáviděné roli!

Kořínková herectví nemá ráda.
Kořínková herectví nemá ráda. (archiv Blesk)

Lenka Holas Kořínková (61) je opravdu svá a málokdo ji chápe. Zatímco jiné hvězdy by byly rády za takový herecký start jako měla ona, a to po boku Míly Myslíkové a dalších legend, Kořínková na herectví nerada vzpomíná a film, kde si zahrála právě s Myslíkovou, naprosto nesnáší.

Holky z porcelánu - pro někoho skvělá komedie plná úžasných herců, pro Kořínkovou děs běs. „Na film Holky z porcelánu jsem alergická a nechápu, jak se může něco tak infantilního lidem líbit. Pořád dokola…

Na svou filmovou kariéru nevzpomínám, bylo to podivné období, které mě většinou nebavilo a neoslovovalo. Dělala jsem to čistě jako džob a docela u toho trpěla. Role, do nichž jsem byla obsazována, mě nebavily. Žiju pro sebe, ne pro lidi, takže mají-li »fixace«, musejí se s tím srovnat sami, neboť, jak už jsem řekla, já žiju především pro sebe, ne pro lidi. Lidé mě nějak vidí a nechtějí přijmout, že je to iluze, leč v tom jim nemohu pomoct,“ řekla Sedmičce Lenka Holas Kořínková.

I na hity jako Léto s kovbojem nebo Zkoušky z dospělosti prý vzpomíná s hořkostí. Je tedy dobře, že herectví opustila a nepřemáhala se. Kořínková se momentálně zabývá stylingem. „Já se především pro sebe věnuji stylingu, nikoliv návrhářství,“ dodala.

Kořínková: Za škarpu se nestydí a říká: Můžu si chlastat, jak chci!

 

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
15. 2. 2018 • 00:50

Napsala pár knih a to není jen tak lehká záležitost.Stará se o sebe, nikomu nevadí, nepřekáží. Není jediná, co opustila republiku, ale nehaní ji, jako někteří emigranti, co se vrátili.Tak co jako ?!!! Nechte ji žít, ne ?!

nazca
14. 2. 2018 • 15:28

Neúspěšná, hloupá a nezajímavá troska. Nic víc.

aveneta
5. 2. 2018 • 11:46

Zářný pokles člověka od naděje až do žumpy...

fizi
5. 2. 2018 • 08:34

A ona si snad myslí,že lidi stojí o ni? Blbý,vydojený ve.meno.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.