Lenka Kořínková: Je zpátky na dně! Trvalé bydliště má na úřadě! Je z ní snad bezdomovec? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Lenka Kořínková: Je zpátky na dně! Trvalé bydliště má na úřadě! Je z ní snad bezdomovec?

Kořínková vařila ve VIP Prostřeno! v kuchyni, kterou si jen půjčila. Sama žádnou vlastní nemá.
Kořínková vařila ve VIP Prostřeno! v kuchyni, kterou si jen půjčila. Sama žádnou vlastní nemá. (TV Prima)

Už to vypadalo, že se Lenka Kořínková (56) vyhrabala ze dna, kam ji uvrhla posedlost alkoholem. Po mnohaleté pauze se za honorář 40 tisíc korun ukázala na televizních obrazovkách. V pořadu VIP Prostřeno! vařila pro známé tváře. Dům, ve kterém kulinářský (ne)um předváděla, měla vypůjčený. A teď už je konečně jasné proč!

Propagátorka zdravé výživy je zadlužená a trvalé bydliště má na obecním úřadě – s trochou nadsázky tedy jako polovina bezdomovců po celé republice! Místo toho, aby měla na stará kolena naspořeno a žila v poklidu, přišla o vše.

Nasekané dluhy! Kdo chce své peníze?

A to doslova. Trvalé bydliště má totiž na Městském úřadě v Jílovém u Prahy, kam jí také chodí pošta. Tu si prý ale nevyzvedává. Předtím bydlela pár kilometrů odtud v Radlíku ve vilce lékařky Evy Čapkové. Proč se odstěhovala, není jasné. Zřejmě kvůli dluhům – neplatila totiž nájem.

„Nerozešly jsme se v dobrém. Dokonce se mnou už odmítala jednat a poslala za sebe právníka. Jsem ráda, že se odtud alespoň dobrovolně odhlásila. Jinak to mohlo mít pro mě daleko větší následky,“ postěžovala si majitelka pronajímaného domu.A potvrdila, že Kořínková jí stále dluží peníze! „Zanechala zde nemalé dluhy,“ tvrdí lékařka.

Útěk do špeluňky! Co říkají úředníci?

Kořínková nyní žije v jedné malé místnosti, špeluňce, v okrajové pražské čtvrti Koloděje. Pokud jí věřitelé chtějí zaslat jakoukoliv oficiální korespondenci, musejí ji adresovat na Mětský úřad v Jílovém u Prahy. „Trvalé bydliště tu skutečně má, ale poštu si nevyzvedává,“ uvedla jedna z pracovnic úřadu.

„Neukázala se zde asi pět let. Vlastně od té doby, co ji našli opilou ve škarpě u silnice. Ta tady nadělala takových ostud, že se vlastně ani nedivíme. Několik let žila v Austrálii, ale po návratu sem prý všechno naházela do hracích automatů a většinu peněz propila,“ prozradili bývalí hospodští spolustolovníci.

Nová naděje! Blýská se na lepší časy?

Po účinkování ve VIP Prostřeno! by měla mít bývalá herecká hvězda na Primě vlastní reality show, za kterou by měla vyinkasovat až osm set tisíc korun. Podaří se jí opět postavit na vlastní nohy?Přečtěte si
magdalenka39
16. 8. 2012 • 09:49

a neb čubka jako hillaarkaa štěká,ale nekouše,na to je příliš velká posera.Jen svými vulgárnostmi a tím co píše,je s prominutím jen zvracení vulgarit prezentuje sama sebe. Rozhodně tady tím nikoho neohromí.

hillaarkaa
14. 8. 2012 • 13:15

hezky ses chytla na udičku,sléépko

hillaarkaa
13. 8. 2012 • 23:17

Když to konstatuje takový blázen jako ty,dejme tomu

hillaarkaa
13. 8. 2012 • 23:16

Důležité je,že si to někteří dementi 2krát v redakci rozdaj

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.