Čerstvá sedmdesátnice Obermaierová: Je mi hodně zle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Čerstvá sedmdesátnice Obermaierová: Je mi hodně zle!

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová  (Aha! – Martin Pekárek)

K narozeninám jí osud nadělil těžkou virózu. Jaroslava Obermaierová oslavila včera sedmdesáté narozeniny, ale místo bouřlivé oslavy točila Ulici a bojovala s nemocí. „Je mi hodně zle, ale nemůžu nechat kolegy ve štychu,“ řekla herečka.

Měla zrovna scény, které se podle scénáře odehrávají venku v pěkném počasí, takže tomu odpovídalo i oblečení. Na to, aby oslavenkyně v pěti stupních předstírala vedro, musela použít hodně hereckého talentu. Představitelka Nyklové všem blízkým už dopředu zakázala chystat jakékoli mecheche. Jak se ukázalo, bylo to prozíravé.

„Těším se, až vlezu na chalupě do postele,“ přiznala Jarka. Dům u Zruče nad Sázavou se pro ni stal druhým domovem, kde sbírá síly a relaxuje. „Už jsem toho hodně zrušila, nedalo se to stihnout. Skončila jsem s dabingem a vlastně mám už jen v divadle Mýdlového prince a Ulici,“ vysvětlila herečka. Nejlepším dárkem by prý pro ni bylo aspoň třítýdenní volno v přírodě. Na to si ale musí nechat zajít chuť. Tak aspoň, kdyby viróza brzy ustoupila.Přečtěte si
-bello-
11. 4. 2016 • 11:48

Kdyby zůstal v posteli dali by jí zbývající nakládačku, že přišli o kšeft ? "Ulice " se patlá asi ze dne na den jak Růžovka a další srajdy.

ivoadler
11. 4. 2016 • 10:20

Sedmdesát? Tak to ti zle teprve bude. Poznáš, zač je toho loket.

alusinek
11. 4. 2016 • 09:33

V televizi to včera nevypadalo,že by jí bylo tak zle.Sedmdesátka na krku,tak musí trochu ubrat a na dovolenou si udělat čas.Herci a politici si snad myslí,že musí dělat do smrti

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.