Obermaierka se soudu nebojí: Svou pravdu o Hanušové (†66) klidně zopakuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Obermaierka se soudu nebojí: Svou pravdu o Hanušové (†66) klidně zopakuje!

Jaroslava Obermaierová se obula do Hanušové! Soudu s jejími dětmi se ale nebojí. Řekla prý jen pravdu...
Jaroslava Obermaierová se obula do Hanušové! Soudu s jejími dětmi se ale nebojí. Řekla prý jen pravdu... (Aha! - Mária Rušinová)

Slova, kterými se herečka Jaroslava Obermaierová (69) vyjádřila o své zesnulé kolegyni Jaroslavě Hanušové, nebyla zrovna lichotivá. Děti Hanušové ji chtějí hnát dokonce k soudu! Toho se ale Obermaierová nebojí…

„Řekla jsem pravdu! Jarka se de facto upila k smrti. A nebyla to dobrá herečka. Byla skvělá v Kouzelníkovi, bezvadná recesistka a dokonalá bavička. Hrát ale neuměla,“ zopakovala Obermaierová pro Blesk slova mířená na Hanušovou poté, co děti zesnulé herečky oznámily, že Obermairovou za tento nelichotivý výrok udají k soudu pro poškození dobrého jména.


Z tohoto obvinění ale Obermaierová strach nemá! Své argumenty prý staví pouze na skutečnosti, kterou sama zažila. S alkoholismem byla prý spojená i apatie, kterou měla Hanušová ke svému zevnějšku. Na natáčení filmu Bastardi, ve kterém společně hrály, prý docházela neupravená a špinavá. „A jsem přesvědčena, že kdyby se její děti o ni opravdu zajímaly, nemuselo to takhle dopadnout. A toto jim s čistým svědomím řeknu i před soudem, pokud se tam setkáme!“ dodala herečka.Přečtěte si
dzambulka007
12. 3. 2016 • 14:21

Jak na baterky? Hraje výborně. A má možnost to předvést spíš ted' ve stáří, když hraje různé svérázné baby než v mládí, kdy kvůli něžnému vzhledu dostávla role mírných dívek.

anka
1. 3. 2016 • 14:18

Vite JIty, kdyz nekdo zemre a bulvar se nas zepta na nase vzpominky - slusnost nam veli, ze pokud nemame nic pekneho co rici, meli bychom se zdrzet komentare.

ellenic
29. 2. 2016 • 19:46

Ale, ale yendoslave, nějaký vřelý vztah k Jaruš Hanušové. Jaroslava Obermaierová je na rozdíl od Hanušové skvělá herečka. Hanušové se dařilo jedině tak v TV, opakovaně v kouzelníkovi. Když jsem ji viděla ve VIP Prostřeno, tak jsem se zhrozila, jak se změnila, neupravená, k alkoholu nejspíše blízko. Na Internetu jsem našla: To ostatně potvrzuje i novinářka, která s ní před několika lety chtěla udělat rozhovor. „Nebyla schopná kloudné věty, ale během hodiny do sebe kopla sedm panáků vodky,“ tvrdí redaktorka. „Sešly jsme se v jedné hospůdce. Ať jsem jí dávala jakékoli otázky, vůbec ji nezajímaly a odpovídala jednoslovně: Nevím, ne nebo ano. Rozhovor jsem si prakticky musela vymyslet za ni. Zato panákům se věnovala velmi pozorně, zvlášť proto, že je platila redakce. Byl na ni smutný pohled,“ svěřila se Super.cz novinářka. Že na jejích slovech něco bude, potvrzuje v momentálně vysílaném pořadu i sama bývalá televizní hvězda. Pálenku z brambor do sebe kope víc než ochotně. „Jarušce chutná rumíček,“ komentuje to s pousmáním rocker Petr Janda.

mord
29. 2. 2016 • 19:37

lidsky bulvarni odpad jako bellmek nebo zbabela oxallis tady hloupe rozumuji to je k popukani

yendoslav
29. 2. 2016 • 17:05

Obermaierová,že je skvělá hérečka ? Kolik jsi toho vypil ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.