Herečka Jaroslava Obermaierová (69): Panický strach o jediného syna! Kvůli vážné nemoci... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Herečka Jaroslava Obermaierová (69): Panický strach o jediného syna! Kvůli vážné nemoci...

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová (Foto Aha!: Marek Pátek, ara)

Velké starosti přidělává Jaroslavě Obermaierové (69) jediný syn! Jaroušek (35) jako malý prodělal několik závažných onemocnění. Dodnes má potíže s dechem a psychické problémy.

Herečka brzy oslaví 70. narozeniny, v tomhle věku by to měl být potomek, kdo se o ni bude starat. Ale v jejím případě se jedná o pravý opak. „S mojí mámou je to hrozný, kdykoliv odejdu třeba na tři hodiny z domu nakupovat, tak mi hned volá a zjišťuje, kde jsem a co dělám,“ prozradil deníku Aha! Jaroušek, který s maminkou žije v bytě na pražském Žižkově. A jakmile ho nemá pod dohledem a neví, jestli je v pořádku, panikaří. „To víte, mám o něj samozřejmý strach, jsme tu spolu sami. Rozhodně mám obavy, co s ním bude, až tu jednou nebudu,“ myslí na to nejhorší představitelka drbny Vilmy Nyklové z nekonečného seriálu Ulice.

S jediným synem neměla zrovna lehký osud. „Týden před narozením Jarouška mi umřela maminka, o tátu jsem přišla už v deseti letech. Takže jsem se coby opuštěná matka s dítětem musela dost otáčet. Navíc hodně stonal,“ vzpomíná herečka, která se s otcem Jarouška rozvedla pouhý rok po jeho narození. Herečku bil, nadělal dluhy a víc než rodina ho zajímaly flámy.

Není divu, že matka a syn jsou na sebe hodně fixovaní. „Když je to jen trochu možné, tak spolu letíme někam na dovolenou nebo trávíme společný čas na naší chalupě. On je na oplátku mým největším fanouškem. Zná veškeré moje filmy zpaměti. A že jich není zrovna málo!“ dodala Obermaierová.Přečtěte si
20tina12
18. 1. 2016 • 22:31

ellenic souhlasím jsou někteří lidé dost bezcitní

ellenic
18. 1. 2016 • 21:04

amplituda Když o synovi paní Obermaierové nic nevíte, tak nepiště, že je nemakačenko. A svým dětem by jste řekla, že jsou ksindl !! Jestliže má syna s určitým handicapem, tak lze pochopit, že asi nebude mít na trhu práce moc šancí. Pokud vím, tak pracoval v nemocnici a snad i v sociálním zařízení. Chtělo by to z Vaší strany trochu více slušnosti.

-bello-
18. 1. 2016 • 13:58

Vím, že její syn pracoval myslím ve Vinohradské nem. ( jak dnes nevím).Není zdravý mentálně, nedivím se , že se bojí. Ona je jediná ze všech , která si nesype popel na hlavu, že hrála v komunistických věcech a říká na rovinu, taková to byla doba. Nikomu neublížila ani jako snad komunistka a v divadle je úžasná . Současní seriáloví (od Adamovské / a i toho jejího blba Petra Štěpánka / až po Kolářovou se omlouvají, jak za komoušů museli existenčně hrát proti své vůli i v srajdách a la Maxim Gorkij atd. ). Dnes , v době 26. leté demokracie ( haha) hrají v ještě větších seriálových srajdách a nikdo je nenutí. Nikdy nikdo by mě nedonutil dělat podřadnou práci.Oni ji pro prachy berou! Kolik toho seriálového absolvuje Obermaierová nevím, zato vím, že se budu dívat na dobře udělanýho Majora Zemana než na Bezdružice pro dementy .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.