Simona Postlerová (50) Těžké deprese z práce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Simona Postlerová (50) Těžké deprese z práce!

Simona Postlerová jako vraždkyně Elen ulehla dokonce na jednu z proleželých postelí.
Simona Postlerová jako vraždkyně Elen ulehla dokonce na jednu z proleželých postelí. (Foto: TV Nova, archiv Jaroslava Soukupa, ara)

Úzkost a hrůza! Takové pocity vyvolávaly v hercích Soně Norisové (41), Simoně Postlerové (50), Jaroslavu Satoranském (75) a štábu seriálu Policie Modrava opuštěné budovy v areálu Klatovské nemocnice. V prostředí jako z hororu byly zavřeni týden.

„Psychiatrii jsme točili ve staré Klatovské nemocnici,“ prozradil Aha! režisér Jaroslav Soukup (68) zákulisí natáčení včerejšího dílu s názvem Vražda za úplňku. „Byly tam vyklizené i zařízené pokoje a dokonce i operační sály se starými přístroji. Působilo to tam jako v hororu,“ svěřil se režisér.


Ponuré prostředí si vybralo i svou daň na štábu. „Z každé místnosti nemocnice staré sto let, kam člověk vstoupil, byly cítit osudy pacientů i jejich utrpení. Vidět proleželé postele, které po nich zůstali, nebylo zrovna povzbuzující,“ svěřil se Soukup.
Opuštěné rozlehlé prostory ale způsobily i jiný problém. „Štáb byl v nemocnici zavřený v kuse celý týden, protože se tam natáčely scény i do jiných dílů seriálu,“ prozradil režisér. Kousek od seriálové psychiatrie se dokonce natáčely i scény z pitevny, která působila ještě děsivěji. Režisér ale pobytu v děsivém prostředí nelituje. „Líbilo se mi, že duch toho místa přispěl i k výslednému efektu na obrazovce. Prostředí ateliéru by bylo sice příjemnější, ale nebylo by to ono,“ dodal. Postlerová: Bolest zůstává ve zdech
„Bylo to hororové prostředí. Pokoje byly ve velmi neutěšeném stavu. První hororový dojem se tedy změnil v takový zvláštní dotyk minulosti,“ zavzpomínala na natáčení Simona Postlerová, představitelka seriálové vražedkyně Elen. „Když tam lidé předtím něco bolavýho prožili, tak to na člověka působí, protože v těch zdech to je,“ dodala.Přečtěte si
fiva
13. 4. 2015 • 14:08

Přesně tak. Divím se, že tito redaktoři, kteří neumí pravopis, mohou dál zůstávat na svých pracovních místech.

mekanik
13. 4. 2015 • 13:47

to jsou ti dnešní mladí,talentovaní,flexibilní,s dvěmi maturitami,s třemi vysokými školami se zameřením na životní prostředí,se znalostí AJ práce na pc.ale nejsou schopni napsat postele zůstalY a jestli se nepletu v úvodní větě vyvolávaly v hercích-byly zavřeni týden má být herci- byli.protože se zde píše herci nikoli herečky

anezat
13. 4. 2015 • 13:03

Proleželé postele zůstalI! Který debil to sem napsal a zinkasoval za to peníze?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.