U Bouškové našli mrtvolu v koupelně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

U Bouškové našli mrtvolu v koupelně!

Z natáčení seriálu Policie Modrava
Z natáčení seriálu Policie Modrava (TV Nova)

Zděšení, šok a velký smutek! To zažil štáb seriálu Policie Modrava před zahájením loňského natáčení. V roubence Jany Bouškové (60) alias pošťačky Válkové, u které bydlí její snacha, kapitánka Jana Vinická v podání Soni Norisové (41), tragicky zemřela její majitelka.

„Dvě stě let stará roubenka je takový smutný případ. Jejím vlastníkem byla Pavla z Prahy, která si ji před čtyřiceti lety koupila s manželem a na důchod se tam přestěhovala,“ prozradil deníku Aha! režisér Jaroslav Soukup (68).

„Když jsme u ní poprvé točili v roce 2013, bylo všechno v pořádku. Když tam loni pokračovalo natáčení, ještě něco ukazovala architektce, a ani ne čtrnáct dní před natáčením zemřela,“ odhalil režisér děsivé tajemství.

„Spadla v koupelně a byla mrtvá. Jestli to byl infarkt, nevím... Našel ji tam její známý, lesník ze Srní. Dům byl zamčený, a proto musel vyrazit dveře,“ zavzpomínal Soukup.
Smrt šokovala celý štáb. „Byla to prima ženská a moc se na natáčení těšila, protože ji to vytrhlo ze stereotypu. Je jí škoda...,“ poznamenal Soukup smutně. „Naštěstí jsme nemuseli komplikovaně hledat jinou roubenku. Příbuzní nám tam umožnili bez problémů natáčet. A zase se ukázalo, jak k nám byli lidé ze Šumavy neskutečně vstřícní. Nepřestává mě to překvapovat,“ dodal režisér Modravy.

Na samotě u lesa
Chalupa seriálové pošťačky Jany Bouškové se nachází v bývalé osadě Horní Hrádky nedaleko obce Srní. Filmaři v ní točili po smrti její majitelky čtyři natáčecí dny.

Autor:  Hana Zejdová

Přečtěte si
kdoasi
14. 4. 2015 • 14:22

Na Šumavě a vůbec v celých jižních Čechách o domorodce nezakopneš. Není divu,že mrtvá je Pražanda

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.