Velká ztráta na Hradě: Zemřela kočka Micka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Velká ztráta na Hradě: Zemřela kočka Micka

Smutek v rodině Petra Pavla: Zemřela prezidentská kočka Micka
Smutek v rodině Petra Pavla: Zemřela prezidentská kočka Micka (Archiv Blesku, Instagram - E. Pavlová)

Zvíře, které nejspíš pomohlo Petru Pavlovi (62) na Hrad. Micku (†12) v roce 2012 nalezla Eva Pavlová (59) pod Řípem a včera informovala o její smrti.

Ještě coby koťátko ji nalezla v závěji, když poblíž české památné hory venčila pejska Boba. Její nasazení v prezidentské kampani Pavel označil za »nejtěžší kalibr« a spolu s flanelovou košilí se stala největším symbolem boje o Hrad.

Lumbeho vilu, kde prezi dentský pár na Hradě bydlí, si velmi rychle osvojila. „Vilu a její okolí pojala za své teritorium,“ řekl v březnu Pavel. První dáma se měla původně včera s manželem zúčastnit oficiální návštěvy Zlínského kraje, avšak z osobních důvodů svou účast odvolala. „Tuto otázku nechá paní Eva Pavlová bez reakce,“ uvedl Petr Fučík z kabinetu první dámy, když se jej Aha! na bolestnou ztrátu zeptalo. Mluvit o tom pak nechtěl včera ani prezident.

Přečtěte si
bella.
17. 4. 2024 • 21:00

stoura
----------
kočka chytila černý ukrajinský kašel

bella.
17. 4. 2024 • 20:57

Madam z Hradu, jděte do pr.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimochodem, Hrad není pečovatelák pro Vaši matku, ta tam nemá co dělat, zařidte ji jinde ubytování.V baráčku jste ji taky neměli a na exkluzivní pečovatelák máte!
Vzhledem k tomu, že jste pouze náhražkou ve volbách při stylu volby antibabiš , nejste pro mě exkluzivní, nebot " výběrové řízení ! bylo značně chatrné.
Na trachtaci pohřbu Micky pozvěte /anebo aspoň k hrobečku tu chudinku ukrajinskou 10letou školačku co si natáčela naše děti a ani po ročním ubytování a " učení se " v naší škole neuměla česky - TU ukrajinskou školačku, které se stupidníVáš Pávek omlouval před celým světem a ona docelého světa sdělila kultivovaně svůj světonázor, že " Putin éto govno !" Určitě sélebrita z UA dorazí i s příbuzenstvem!

hejhej
17. 4. 2024 • 11:18

stoura:

marjanka
17. 4. 2024 • 09:55

Tak tohle je opravdu důležitá zpráva a tedˇ ještě jak často se chodí prezident a jeho žena na wc a jak často mají sex ,to by taky bylo zajímavé

marjanka
17. 4. 2024 • 09:54

Tak tohle je opravdu důležitá zpráva a tedˇ ještě jak často se chodí prezident a jeho žena na wc a jak často mají sex ,to by taky bylo zajímavé

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.