Prezident Pavel gratuloval českým mistrům: Chlapi, přijďte na Hrad! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Prezident Pavel gratuloval českým mistrům: Chlapi, přijďte na Hrad!

rezident Pavel po zápase zašel do kabiny mistrů světa. Hokejistům poděkoval a podržel si pohár šampionů spolu s trenérem Rulíkem. A pak už jen přihlížel bujarým oslavám, kdy i on schytal dávku šampaňským.
rezident Pavel po zápase zašel do kabiny mistrů světa. Hokejistům poděkoval a podržel si pohár šampionů spolu s trenérem Rulíkem. A pak už jen přihlížel bujarým oslavám, kdy i on schytal dávku šampaňským.  (Reprofoto ČT)

V neděli zlato, včera Staromák, pozítří Hrad. Čeští hokejisté mají pořádný fofr. Jsou v jednom kole, vždyť vyhráli po 14 letech titul mistrů světa.

A tak není divu, že je k sobě pozval prezident Petr Pavel. Na kávu to asi nebude... „Chlapi, zaprvé velká gratulace a velkej dík. Takové vítězství jsme potřebovali jako sůl. Nejen náš hokej, ale celá země. Prostě chybělo nám nové Nagano a vy jste ho přinesli! Tahle země se bohužel dokáže shodnout, jenom když se nám zadaří v nějakém vrcholovém sportu, a to je třeba hokej. I kdyby to mělo trvat jenom na chvilku... Že jsme hrdí na to, že jsme Češi, tak to za to stálo. A je to vaší zásluhou a velkej dík za to,“ hlásil v kabině po vítězství prezident.Přečtěte si
beladona
28. 5. 2024 • 21:53

Pavle, co kdybys začal být hrdý na to, že jsi Čech a to nejen " chvilku " a začal hrát fair play pro Českou republiku.Nechovej se jak lázeňský švihák a koukej makat.
Zatím tady vidím jen davaj pro Ukrajinu.
----------------------------------------------

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.