Utajovaná nehoda hlavy státu: Boural s Pavlem i policejní prezident? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Utajovaná nehoda hlavy státu: Boural s Pavlem i policejní prezident?

Prezident motorkář Petr Pavel
Prezident motorkář Petr Pavel (Foto blesk - Jakub Poláček, Mária Rušinová)

Při nehodě na mašině měl »hradní pán« Petr Pavel (62) policejní doprovod. A to rovnou prezidenta sboru Martina Vondráška (50). Jenže zatímco hlava státu skončila v nemocnici, šéf mužů zákona podle svých slov vyvázl bez zranění.

Pavel se zranil ve čtvrtek odpoledne na středočeském okruhu při nácviku jízdy na motorce v terénu. Pochroumaný skončil v Ústřední vojenské nemocnici, kde byl přes noc na pozorování a v pátek už byl propuštěn do domácího léčení. Podle informací Aha! si měl poranit žebro, Hrad to ale nepotvrdil, ani nevyvrátil a k věci se vyjadřovat nechce. Uvedl jen, že k nehodě došlo při nízké rychlosti. Pavlův program by pak neměl být v ohrožení včetně cesty do Jordánska. 

„Ani v případě policejního prezidenta není tajemstvím, že svůj volný čas rád tráví na motorce. Ačkoliv jde o trávení volného času, a ne o výkon služby, a k žádnému zranění v případě policejního prezidenta nedošlo, můžeme potvrdit, že měl s prezidentem republiky společný čtvrteční odpolední program,“ uvedl pro web Novinky.cz v sobotu mluvčí policejního prezidenta Jozef Bocán. Podle webu pak ještě doplnil, že oba prezidenti byli skutečně spolu na stejném nácviku.

Petr Pavel po jednání o důchodové reformě bez ANO: Cítil jsem zklamání

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.