Prezident Pavel u jordánského krále: Vítání salvou z děla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Prezident Pavel u jordánského krále: Vítání salvou z děla

Prezident Petr Pavel v Jordánsku: Návštěva Petry (28.5.2024)
Prezident Petr Pavel v Jordánsku: Návštěva Petry (28.5.2024) (KPR: Zuzana Bönisch)

Salva z děla, majestátní přivítání od královské gardy a vřelé rukotřasy. Prezidenta Petra Pavla (62) včera uctil s plnou parádou jordánský král Abdalláh II. (62) ve svém velkolepém paláci na vrcholku Ammánu. Podle prezidenta jednali hlavně o konfliktu v Gaze. Shodli se, že válku mezi Izraelem a Hamásem je nutné co nejdříve ukončit.

„Čím déle bude trvat izraelská vojenská operace a utrpení palestinských civilistů, tím horší bude pozice Izraele a tím těžší bude poté nalézt řešení,“ uvedl Pavel. Až posléze může podle něj započít rozsáhlá humanitární operace. Jordánsko proto svolalo na 11. června konferenci k humanitární pomoci v Gaze, které se Česko dle prezidenta nějakou formou zúčastní.

BABIŠ po ROZCHODU ŘÁDÍ jako NIKDY! Ve SNĚMOVNĚ i na SÍTÍCH

Video se připravuje ...Přečtěte si
beladona
31. 5. 2024 • 00:00

Tenhle "lázeňský švihák", z českého Hradu by totéž měl vykládat ohledně Ukrajiny.Ale! Tam se zdá, že čím delší válka, tím líp.Akorát nám na delší válku nepřidal a my už ji dotovat nechceme.Stačí , že jsme bankomatem pro ty, co k nám zdrhli a rodí a rodí a rodí, aby nemuseli zpátky- .
Ať si pohlídá švihák nejdřív dvorek tady za humny směr UA , než začne radit Jordánu a Gaze a Izraeli!
(sorry - blb ).

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.