Zeman na rybníku s jinou ženou! Kam zmizela Ivana? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zeman na rybníku s jinou ženou! Kam zmizela Ivana?

Miloš Zeman na oblíbeném člunu. (9.7.2024)
Miloš Zeman na oblíbeném člunu. (9.7.2024) (Blesk:FOTO:CNC/ KAREL KOPAC)

Už jen pár dní stráví na své chalupě v Novém Veselí na Vysočině bývalý prezident Miloš Zeman (79). A nepodniknout při pěkném počasí projížďku ve člunu na rybníku je zkrátka nemyslitelné. To Petr Pavel (62), současná hlava státu, se šel před summitem NATO ve Washingtonu proběhnout k řece Potomac.

Bývalý prezident tráví část léta na chalupě v doprovodu zdravotní sestry Nikoly minimálně do druhé části tohoto týdne. „Moje dcera je v Barceloně, kde pracuje pro španělsko-anglickou počítačovou firmu, proto tady není. Manželka je po oční operaci, nosí černé brýle a vypadá jako ženský mafián,“ okomentoval Miloš Zeman nepřítomnost svých žen na Super.cz. Kromě plavby na svém nafukovacím člunu Challenger 300, na kterou došlo včera, se bývalá hlava státu zabavuje četbou. 

Varování Pavla směrem k Čechům: Dejte si pozor na šmejdy

Video se připravuje ...

„Například teď dočítám Kissingerův portrét nejvýraznějších osobností, které v životě potkal. Jsem pravidelným čtenářem bible, ale vzal jsem si také mezi své knížky, ke kterým se vracím, Divadlo Járy Cimrmana,“ svěřil se Aha!. Manželka Ivana (57) ho nedoprovází, protože je stále v rekonvalescenci po operaci očí.

To Pavel se před začátkem summitu NATO šel rozběhat.Úterní program odstartoval podél řeky Potomac v doprovodu členů sokolské organizace, která sdružuje české a slovenské krajany.Přečtěte si
jima
10. 7. 2024 • 16:50

To je Baywatch 😅

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.