Srdceryvné přání malé holčičky: Co si přeje pro ségru, vás dožene k slzám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Srdceryvné přání malé holčičky: Co si přeje pro ségru, vás dožene k slzám!

Holčičky jsou k nerozeznání. Až na to, že jedna trpí mozkovou obrnou, která jí omezuje ve všech směrech.
Holčičky jsou k nerozeznání. Až na to, že jedna trpí mozkovou obrnou, která jí omezuje ve všech směrech. (Foto ara)

Příběh jednovaječných dvojčat je opravdu smutný. Jedna ze sester trpí mozkovou obrnou. Malá dívka přitom nechápe, proč její sestra může běhat a hrát si, a ona ne. Podstoupila náročnou léčbu. Na operaci, která by jí umožnila chodit, ale její rodina nemá peníze…

Jasmina a Summer jsou identická dvojčata. Sestry jsou opravdu nerozlučné. Idylku kazí jediné. Tříletá Jasmine trpí mozkovou obrnou. Její rodiče už utratili tři tisíce dolarů za fyzioterapii, která ji měla připravit na náročnou operaci. Samotný zákrok ale stojí neuvěřitelných 30 tisíc dolarů!

Rodina je z toho zoufalá. „Připadá nám, jako by Jasmine odepřeli základní lidská práva,“ zoufají si. „Proč je poskytnutá léčba lidem, kteří jsou obézní, feťáci nebo alkoholici, ale ne Jasmíně, která to nejvíc potřebuje,“ uvedli pro britský dailyMail.

Rodiče se ale nevzdávají. Zřídili Jasmine transparentní účet, na který lidé do dnešního dne poslali již přes 5 tisíc dolarů. Pokud vás její příběh zaujal a chtěli byste dívce pomoci, aby mohla běhat ruku v ruce se svojí sestrou, můžete ji podpořit zde.Přečtěte si
elzbet1
15. 6. 2016 • 16:44

To si někdo dělá legraci. Na české děti se sbírají víčka. Mladí lidé s mozkovou obrnou,kteří se narodili jaště za minulého režimu to štěstí neměli,protože pokud vím,tak doposud jediná léčba je neustálá rehabilitace. Můj syn má na tuto diagnozu "částečný důchod" a veškeré rehabilitace si hradí ze svého a nepomůže žádná operace.Pomůže jen cvičit,masírovat,plavat a a a cvičit.

monza
15. 6. 2016 • 10:18

Přečetl! Nebrečím!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.