Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. března 2015

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

VIDEO Eva a Vašek našli své nástupce: Teď frčí Katka a Jindra!

Ta naše písnička česká...
Ta naše písnička česká... (repro youtube.com)

Popové duo složené z Evy a Vaška Šefčíkových má sice svá nejlepší léta za sebou, ale milovníci tradičních českých písniček nemusejí mít obavy, že nebude mít kdo potěšit jejich zhýčkané uši. Katka a Jindra se této role hrdě ujali a své vzory v ledasčem předčí!

Nový objev domácí hudební scény vsadil na osvědčený recept a řídí se heslem, že v jednoduchosti je krása. Podobně jako Eva s Vaškem si tito dva muzikanti postavili značku na křestních jménech a čerpají z národního odkazu v podobě lidových písní, k nimž přidali moderní »popové« aranžmá i jednoduchou taneční choreografii.Katka s Jindrou jsou údajně jen přátelé a jejich společnou láskou je hudba. Společně už vytvořili několik videoklipů s nezaměnitelnou atmosférou, v nichž dávají na obdiv krásy české krajiny. Díky hitu Slepička se jejich tvorba konečně povznesla nad lokální úroveň a Katka s Jindrou byli nominovaní na hudební anticenu Zlatý David, kde jim v kategorii kapel bude konkurovat LuŠtěLa, nebo Walda Gang.

Podívejte se na nové hudební idoly Katku a Jindru na videu!

Facebook

janouch62
19. 2. 2013 • 21:00

..na české lidovky.To by měl být tresný čin něco takového zplodit.Ta Kateřina kvílí jak šakal a ten Jindřich nepatří zřejmě mezi 96%

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.