Poslední fotka Havlové fanoušky zarazila! Expert má jasno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Poslední fotka Havlové fanoušky zarazila! Expert má jasno

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (reprofoto FTV Prima)

Bývalá herečka Národního divadla Dagmar Havlová (71) se nedávno na sociálních sítích postarala o pořádný rozruch. Manželka bývalého prezidenta Václava Havla (†75) totiž sdílela fotografie, na kterých vypadá o 20 let mladší! Bezpochyby za to může i její styl oblékání, který ohodnotil i sám pan stylista Kája Pavlíček.

„Paní Havlová se pohybuje mezi českými návrháři už léta. A jak je vidět, sleduje trendy, které zrovna frčí. Zároveň ví, co jí sluší, což je velmi cenná vlastnost. Světlejší odstín vlasů, prvky veselých barev a v tomto případě i velké brýle z ní vždy udělají šik dámu, která bude vypadat mladší než některé její vrstevnice," pronesl Havlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Hvězdné Inkognito: Před kamerami to rozjela Bohdalová s Havlovou! Došlo i na polibky

Video se připravuje ...

Havlová se nebojí pastelových barev. Na jedné ze sdílených fotografií se předvedla v růžové rtěnce, velkých stylových brýlích a v kožíšku. Druhý snímek odhalil její postavu a nutno říct, že herečka dost pohubla, čehož si všimli i její sledující. „Vypadáte jako děvčátko... A tak štíhlá," napsala jedna z Dagmařiných fanynek. „Jste trošku pohublá, vždy jste byla akorát," polemizoval další komentující. Havlová se ale ve svém těle očividně cítí lépe než kdy před tím, což je koneckonců to hlavní.

Dagmar Havlová je opravdu kočka!

Dagmar Havlová je opravdu kočka!

 

Dagmar Havlová: Z pohřbu Hlaváčové se bez opory neobešla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
26. 5. 2024 • 06:58

Proboha co si to s tím obličejem provedla? A taková to byla hezká holka.Kačeří rty,­nepři­roze­ný,up­jatý projev,přemíra kontrolování se.

begonie
28. 4. 2024 • 08:47

Estetické zákroky jsou patrné....... Je to bohatá vdova, která si může dovolit luxusní zákroky, nákladnou péči o sebe, svého stylistu a samozřejmě si může dovolit luxusní oblečení, doplňky i šperky......a je to samozřejmě ve výsledku znát

Miroslav Krupica
27. 4. 2024 • 11:40

Hrůza jedna plastická, herečka

Celebrity-chachacha
26. 4. 2024 • 13:08

Plastická chirurgie sro.

laskava
26. 4. 2024 • 10:04

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.