Takhle po dvaceti letech vypadá princezna Adélka z Čerty nejsou žerty! Co dnes dělá? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. října 2022

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Takhle po dvaceti letech vypadá princezna Adélka z Čerty nejsou žerty! Co dnes dělá?

S čerty nejsou žerty
S čerty nejsou žerty (Foto: Aha! - ara)

Monika Stará (48) v roli Adélky byla pravým opakem své pyšné filmové sestry Angelíny. V pohádce zazářila ve svých 18 letech a od té doby ji žádná další velká filmová role nepotkala.

Monika Stará je sice jako hodná princezna Adélka nezapomenutelná, ale diváci si ji v dalších filmech už neužili. Po neúspěšných přijímačkách na DAMU vystudovala pedagogickou fakultu a od té doby u učitelské dráhy zůstala.

I když se na studium herectví nedostala, už samotná přítomnost na přijímacích zkouškách pro ni byla osudová. Právě tam si ji totiž vyhlédnul režisér Hynek Bočan. „Asi deset dnů po zkouškách mi přišel telegram. Rychle jsem ho rozbalila a vykoukla na mě věta: Dostavte se na Barrandov tehdy a tehdy. Stop,“ vzpomíná Monika na stránkách ona.idnes.cz

Po natáčení pohádky se vrátila za svou studentskou láskou zpět do Olomouce a úspěšně vystudovala »peďák«. Později si vzala spolužáka z gymnázia, se kterým má dvě dcery. Manželství ale skončilo rozvodem. I když místo před kamerou skončila před tabulí, změny ve směru v kariéře nelituje. Vždycky si přála být herečkou nebo učitelkou. Zadní dvířka si však stále nechává otevřená. „Ve filmu bych si zahrála ještě dneska, ale v pohádce už ne,“ uzavírá.


Přečtěte si
ph6633
29. 12. 2013 • 12:41

Monika Stará - rozená Pelcová je stále krásná, její rodiče byli nejkrásnější pár v Hranicích na Moravě. Bohužel přibývající roky a dědičnost dělají své u každé osobnosti, s tím nikdo nic nenadělá. Nechápu tedy, jak ji někdo může přirovnávat k Nagyové, to je sakra rozdíl !!! Monice přeji hodně štěstí. H.P. Brno

pavucinka
28. 12. 2013 • 11:30

Tyhle "andílci" nebýají zrovna velké osobnsoti. Mně osobně sympatická není.

mandat
28. 12. 2013 • 10:56

Oprava, pani MOnika vypada jak lokomotiva. PROC ?????????????????????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.