Hustá dohra Výměny: Líný Tomáš rodinu opustil a na děti kašle. Lenka s ním přesto spí!!! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Hustá dohra Výměny: Líný Tomáš rodinu opustil a na děti kašle. Lenka s ním přesto spí!!!

Tomáš Kepka ya svou nemohoucnost živit rodinu viní manželku Lenku.
Tomáš Kepka ya svou nemohoucnost živit rodinu viní manželku Lenku. (TV Nova)

Poslení epizoda Výměny manželek byla celkem silná káva, a to především kvůli nesympatickému a línému Tomášovi, který raději vypaluje zobák, než by dětem zajistil kvalitní stravu.

Lempl Mika rodinu opustil

Hádali se Tomáš s Lenkou po Výměně? Začal se Tomáš více zajímat o rodinu? „Ze začátku to bylo v klidu, ale potom se to zase vše vrátilo – seděl jen u počítače a chodil po návštěvách. Po dvou měsících jsem mu řekla, že jestli chce, ať se sbalí a jde. On se sbalil a odešel,“ říká Lenka. Momentálně spolu manželé nežijí, ale Lenka přiznala, že spolu občas spí. „Já jsem bohužel tak blbá, že ho miluju, ale ve spoustě věcí mu nevěřím.“ Tomáš ale prý podal žádost o rozvod, Lence zatím žádost nepřišla. Alimenty Tomáš nezaplatil už 4 měsíce. V hloubi duše ale stále Lenka udržuje naději, že se manžel změní a budou spolu.

 U Kepákových vše při starém - tedy v pohodě

Sportovní rodina Kepákových je velmi akční a chtěla si vyzkoušet úplně všechno, i Výměnu manželek brala jako adrenalinovou zábavu. Pro Kepákovi se po Výměně manželek téměř nic nezměnilo. Jediné, o čem více Nikola přemýšlí, je cena zdravého jídla, která je vysoká a pro některé domácnosti nemyslitelná. Nikola s Mikovými v kontaktu není, ale má informace z jejich blízkého okolí. O rodině říká: „Zklamal mě Tomáš, všechny nás při Výměně oblbnul. Choval se jako vzorný otec rodiny a všechny problémy házel na Lenku. Teď mám informace, že se na ně vykašlal a nedává jim téměř žádné peníze.“Přečtěte si
majojo
21. 10. 2013 • 03:56

Zajímalo by mě, kdo si nechal honorář za vystoupení v tomhle blijáku. Kdo si nechává svých sedm tisíc podpory a kdo chodí domů obsloužit manželku, když ví, že dostane osm tisíc mateřské.

prroud
20. 10. 2013 • 22:46

Ale jinak mezi nami,vidite tu podobu??? Lenka(hloupej narod,co se nechava valcovat),Tomas(nase vlada a jeji mafie),ruku na srdce,lzu????

verajc
20. 10. 2013 • 19:11

Je to tragédie být takhle blbá a poskytovat mu "zadara" sexuální služby když ten lenoch ani neplatí na děti alimenty.Měli na den 15,- Kč na den na jídlo,ale cigarety stojí mnohem více.To raději ohřívala konzervy dětem, místo toho aby nekouřila a nakoupila jídlo pro děti.

vungtao
20. 10. 2013 • 11:57

Tenhle líný, ošklivý, zakomplexovaný hlupak težko najde "zenu snů" tak na sex je mu zena dobra. Ze ona je nezodpovédná slepice, ok. Ale kde má rodiče, sourozence, kamarAdku. Nemyslim, že museji být tak zoufale chudi, chudi jsou na duchu, ale domu muzou 20 tis prinést. Vzdy se chudých zastavam, ale tady je klasicky videt, že tato "rodinka" si za hodně múze sama.Chudáci deti!

prroud
20. 10. 2013 • 10:08

"on si z ní vyloženě dělá matraci a ona si hraje na zamilovanou protože se boji být sama .....",tohle bude ten kamen urazu ab.....s tim,ze panacek je linej a nezodpovednej sobec,staci mu podpora,na rodinu nemysli.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.