Výměna manželek: Kruté tresty dětí a příšerně žárlivá ženská! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Výměna manželek: Kruté tresty dětí a příšerně žárlivá ženská!

V dnešním díle Výměny se dozvíte, že v některých "normálních" rodinách je surové zacházení s dětmi na denním pořádku, že některé ženské jsou se svým uklízením úplně posedlé, a že přehnaná žárlivost je nemoc.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

opportunity
05. 10. 2013 09:58

Taky jsem proti fyzickým trestům a nikdy jsem je doma nepoužívala. Jenže ne každému dítěti stačí říct, vysvětlit, požádat nebo přinejhorším zakřičet. Jsou takové, které na tohle všechno kašlou.

1pravda1
04. 10. 2013 10:29

Depresivní a agresivní rodinka, kde se nikdo necící dobře, kluk se dostane do puberty a bude si vylívat zlost na slabších jak to viděl doma. A v tv uvidíme kňučího tatínka důchodce v domově důchodců, jak si stěžuje, že pro něho nemají dospělé děti pochopení a přijdou si tak maximálně pro důchod. CHOVEJME SE K DĚTEM TAK, JAK CHCEME ABY SE ONY CHOVALY K NÁM AŽ VE STÁŘÍ BUDEME MY TĚMI SLABŠÍMI A ZÁVISLEJŠÍMI NA PÉČI SVÝCH BLÍZKÝCH!

saryka
04. 10. 2013 09:14

tak to je hnus,takové monstra by neměly mít děti,vždytˇjsem si porodila milované dítě,za co ho mám trestat snad za to že se narodilo?je mi na zvratky.Oni si to odnesou do života ,ale třeba taky ne(já jsem dostávala bitku) a své milované děti nebiju dávám jim hodně lásky a trest- třeba něco zakážu,nejsou roboti, nejsou rozmazlení a důvěřují rodičům a oplácejí nám to taky láskou a to je hlavní.

bonii7
04. 10. 2013 08:45

Je mi z tatínka špatně, evidentně se mstí za svou výchovu. Být vyměněnou manželkou, nevím jestli bych se udržela a nedostal by své. Ex se choval stejně, a taky to měl z dětství,ale to ho neomlouvá. Z kluka vychová jen stejného mstitele, to si evidentně neuvědomuje. Chudák kluk. Teď když to uvidí tolik lidí, myslíte, že mu někdo dá přes prsty, milujícímu otci?

darina1
04. 10. 2013 08:24

To je ubohost. takové tresty. ten fotr s tou pravou ženou potřebují pořádně přes drž.u. tam je vidět jak psycho je ten klučina.

tatu114
04. 10. 2013 08:07

Já mám pocit'ze se tam hlasi jen ty nenormální rodiny,nechce se mi asi verit'ze by tento model fungoval ve většině domovu.... k trestu varecka já bych toho chlapaka nechala klecet at si to zkusí sam,vychovávat tímto stylem?já to říkám porad před početím dítěte psychologické testy a vyšetření v Bohnicích....

belaa
04. 10. 2013 06:46

dnesni muzi jsou jako backory..a zensky jsou liny.tlusty nechutny..a chlap si necha vse libit.nerikam ze by ji mel mlatit to ne ale vic se prosadit .pokud jde o tyrani deti..je to hruza vsude se jen na deti krici.nikde zadna laska.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.