Dagmar Havlová: Zlomila si ruku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Dagmar Havlová: Zlomila si ruku!

Dagmar Havlová si v nedbalkách pročítá skripta s lékařskou tematikou.
Dagmar Havlová si v nedbalkách pročítá skripta s lékařskou tematikou. (Česká televize)

Vdova po exprezidentovi Václavu Havlovi (†75) znovu prožívá dny plné bolesti. Dagmar Havlová (59) si totiž ošklivě poranila ruku. Stalo se to při děkovačce v pražském Divadle na Vinohradech. To teď muselo zrušit tři představení, v nichž se měla bývalá první dáma v nejbližších dnech objevit.

Havlová se zranila při několik minut trvající děkovačce po představení »Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!!«, v němž hraje Roxanu. „Šlápla si na červené šaty a upadla. Hned v první chvíli vyslovila domněnku, že si udělala něco se zápěstím. Pak už jsem s ní nemluvil,“ řekl deníku Aha! Václav Vydra (56), který ve hře ztvárňuje Raguenaua.

Dagmar Havlová se ke svému zranění odmítla vyjádřit. „Ruku má v sádře. Proto jsme zrušili tří reprízy inscenace Schillerova dramatu Marie Stuartovna, které měly proběhnout 12., 19. a 20. června,“ sdělil nám dosluhující ředitel vinohradského divadla Jindřich Gregorini.Přečtěte si
vlamore
13. 6. 2012 • 00:24

Že těžké zranění.....běžte do řiti!!!!(patří to k poslednímu článku,kde neotevřeli diskusi!!!)Kvůli takové hňupovině zkomlikovala *kolegům* život.Hrát se dalo i s tím lehkým škrobákem pro *VIP*.Je mi to jedno,ale naštvalo mě to *těžké zranění*!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.