Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Načapáni v lázních! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Načapáni v lázních!

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se občas objeví společně na akci, stále však popírají, že by tvořili pár. Tajili i společnou dovolenou v lázních Teplice nad Bečvou.
Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se občas objeví společně na akci, stále však popírají, že by tvořili pár. Tajili i společnou dovolenou v lázních Teplice nad Bečvou. (Aha! – Marek Pátek, ara)

Zlata Adamovská (52) a Petr Štěpánek (63) si vyrazili na tajnou dovolenou. Jestlipak vážně nemocná Vlasta Janečková (78), která přes rok přebývá v sanatoriu nedaleko Prahy, ví o výletu do moravských lázní, který na začátku týdne absolvoval její manžel?

„Ti dva se k sobě chovali jako hrdličky,“ volala nám do redakce paní Blanka, která také patřila k lázeňským hostům.

Cesta do moravských Teplic nad Bečvou nebyla zcela náhodná. Už několik let je totiž Zlata Adamovská, seriálová doktorka Běla Páleníková, tváří těchto lázní. „Objevila jsem místo, kde ráda relaxuji. Často se sem vracím, abych nabrala energii, tolik potřebnou pro moje povolání,“ rozplývá se Adamovská.

Tentokrát však nepodnikla cestu na Moravu sama, jak tomu bývalo v minulých letech. Vzala sebou i přítele Petra Štěpánka. „Byli tady v pondělí, pořád se k sobě tulili, procházeli se. Bylo vidět, že je mezi nimi něco víc než jen obyčejné přátelství,“ popisuje nám setkání s hvězdami seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 paní Blanka.

Deník Aha! se včera pokusil oba zamilované kontaktovat. V jednu chvíli měli Štěpánek i Adamovská obsazeno. Je tady zřejmé, že už Teplice opustili a nedělní odpoledne si zpříjemňovali telefonickým hovorem mezi sebou. Každopádně po skončení telefonátu už ani jeden z nich nezvedl telefon a dokonce nereagovali ani na textové zprávy.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.