EXKLUZIVNÍ FOTO: Kaiser si v protialkoholní léčebně čistí duši na keramice! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

EXKLUZIVNÍ FOTO: Kaiser si v protialkoholní léčebně čistí duši na keramice!

Kaiser prý byl před odjezdem do léčebny neustále opilý.
Kaiser prý byl před odjezdem do léčebny neustále opilý. (Aha!, ara)

Geniální herec se sebedestruktivními sklony Oldřich Kaiser (56) se již takřka měsíc dostává ze závislosti na alkoholu v léčebně v Červeném Dvoře v jižních Čechách. V odvykání mu pomáhají léčebné terapie, v jejichž rámci oblíbený herec vyrábí keramické výrobky. Přímo z této terapie vám deník Aha! přináší exkluzivní fotografii!

Zamyšlený, soustředěný pohled, brýle na půl žerdi, svetr upatlaný od keramické hlíny, v ruce špachtli, nevnímá okolí a mlčky tvoří a tvoří. Takhle se Kaiser při »pracovkách« plně ponořil do své mysli, aby se vyprostil ze spárů démona závislosti na alkoholu. S tím v léčebně bojuje již potřetí.

„Pracovní činnosti ho ohromně uklidňují, nejradši má keramiku. To dokáže celou dobu mlčky sedět, vykrajovat a tvarovat. Už vyrobil i svůj první keramický hrneček. Měl z něj obrovskou radost, skoro jako malej kluk,“ popisuje Kaiserovo jediné potěšení zdroj z léčebny, kde si herec pobude ještě dva měsíce.

„Je při tom jak vyměněný, je úplně jiným člověkem. Ačkoliv jindy baví celé osazenstvo, včetně spolupacientů a sester, je ho všude plno a pusa mu jede, při keramice je jak ryba a nikoho a ničeho si nevšímá. Přemýšlí si, rekapituluje. Hrozně si to pochvaluje, prý si takhle nejlíp utřídí myšlenky,“ dodává zdroj.Autor:  nik

Přečtěte si
mnpv
9. 2. 2012 • 16:02

za pobyt a zbytek zdravotní pojišťovna. Alkoholismus je nemoc jako každá jiná. Když se přecpete tučnými jídly a váš žlučník to nezvládne, taky vás léčbu nenechají zaplatit ale hradí ji pojišťovna. Takže princip stejný, tedy nevím, jen se domnívám.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.