Miro Žbirka: Chci další duet s Gombitovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Miro Žbirka: Chci další duet s Gombitovou!

Fotografie
Fotografie (internal)

Není to tak dlouho, co Marika Gombitová ve svém neautorizovaném životopise osočila Miro Žbirku, že jí z jejich duetu Nespalme to krásné v nás nedal ani korunu a použil ho bez jejího dovolení. Zpěvák ale říká, že to není pravda a chce dokonce další duet!

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová se už dlouho vyhýbá společnosti. Než se ale definitivně odmlčela, nechala se ve svém neautorizovaném životopise slyšet, že ji Meky Žbirka okradl, když bez jejího dovolení duet Nespalme to krásné v nás použil a navíc jí nedal ani korunu.

Vůči tomu se ale Žbirka ohradil s tím, že Marika má z každé písně jakožto spoluautorka honorář. Mezi ním a Marikou se tak rozhořel na nějakou dobu konflikt.

Teď to ale začíná vypadat na příměří. „S Marikou jsem už delší dobu nemluvil, ale naposledy jsem o ní mluvil v šatně i na pódiu,“ píše na chatu serveru topky.sk a dodává, že by si s ní samozřejmě zazpíval další duet velice rád.

Marika Gombitová

ČTĚTE TAKÉ

Marika Gombitová: Hádky se Žbirkou! Prý použil jejich duet bez souhlasu a nedostala ani korunu!

Rozzlobený Meky Žbirka: Mariku jsem neokradl!

Zpěvák Miro Žbirka o Slovensku: Vypnutý mobil, dovolená!

Meky Žbirka: Svíjel jsem se bolestí!

Marika Gombitová šokuje - Návrat po sedmi letech!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.