Topmodelka Alessandra Ambrosiová (43) po rozchodu: Nový chlap! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Topmodelka Alessandra Ambrosiová (43) po rozchodu: Nový chlap!

Alexander je chlap jako hora.
Alexander je chlap jako hora. (Foto Profimedia.cz)

Brazilská krasavice Alessandra Ambrosiová (43) vyrazila k moři, na Baleárských ostrovech však nebyla sama!

Bývalou modelku Victoria’s Secret, která se loni v říjnu rozešla s modelem Robertem Leem (41), doprovázel zřejmě její nový objev Alexander Smurfit (39) – syn irského boháče Michaela Smurfita, jemuž obchody s lepenkovými obaly vynesly jmění 9,3 miliardy korun. A těžko říct, kdo měl lepší výhled... Alessandra na sluníčko vyrazila v miniaturních rudých bikinách a odhalila bezvadnou postavu. Perfektní fyzičkou se pochlubil i pohledný Ir a bylo hned jasné, proč Ambrosiové padl do oka.

Proměna Heidi Klum do animované postavičky Jessicy Rabbit

Video se připravuje ...

Její slavní milenci

Alessandra je matkou dvou dětí (Anja a Noah), které má z desetiletého vztahu s americkým byznysmenem Jamiem Mazurem (43), s nímž žila do roku 2018. Před ním ale vystřídala řadu milenců včetně světoznámých, mezi něž se řadí např. portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (39), polský pilot F1 Robert Kubica (39) nebo zpěvák Ricky Martin (52), jenž až později odhalil svou homosexuální orientaci.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.