Plivanec do tváře Tomicové: To si mohl Malý odpustit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 17. června 2024

Svátek slaví Adolf, zítra Milan

Plivanec do tváře Tomicové: To si mohl Malý odpustit

Pavla Tomicová a její ex Ondřej Malý
Pavla Tomicová a její ex Ondřej Malý (ara)

Po zradě manžela Ondřeje Malého (57) se oblíbená hvězda Zoo Pavla Tomicová (61) úplně zhroutila. Na scénu se vrátila sice o 30 kilo lehčí, rány na duši se však zdaleka nezacelily. Nedávno prodělala další kolaps, kvůli kterému musela zrušit všechna představení, konec seriálu se musel obejít i bez její postavy. Teď je jasné proč...

Chvíli to vypadalo, že se blýská na lepší časy. Objevily se totiž zvěsti, že Tomicová je zamilovaná a doslova září. „Když si uvědomím, jak roztěkaná a bez nálady byla poté, co jí to Ondra udělal, a jak je plná života, usměvavá, veselá a přímo šťastná teď, tak je úplně jasné, že se toho změnilo hodně. Zamilovanou babu poznám na sto honů, i kdyby zapírala. Ale když se jí na to jedna z nás zeptala, přiznala, že je znovu zamilovaná. Ale víc nám o něm neřekla, ani slovo,“ měla tehdy eXtra.cz potvrdit její blízká kamarádka. 

Podle vyjádření dalšího zdroje, který má k herečce blízko, se ale s odchodem manžela stále ještě nevypořádala. Sledování jeho štěstí mělo být i důvodem jejího posledního kolapsu. 

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

Tomicová se měla zhroutit poté, co se na charitativním bazaru k seriálu Zlatá labuť Malý ukázal i se svou současnou partnerkou, a zároveň Tomicové bývalou kamarádkou, Kristýnou Kociánovou (39) a synem Jakubem (1). Hvězda Slunečné a Zoo náhle zrušila všechna představení, včetně domluveného natáčení a odjela se rekreovat daleko od Malého mimo Prahu.

V současné chvíli má být v přípravách nový projekt, ve kterém s ní televize počítá, tvůrčí tým si prý i uvědomuje, čím si Tomicová prochází, shodl se však na tom, že diváky o oblíbenou herečku přesto nepřipraví...

Upřímná Pavla Tomicová: Od StarDance jsem zase hodně přibrala!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.