Životní omyl Tomicové se opakuje: Svědek promluvil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Životní omyl Tomicové se opakuje: Svědek promluvil

Nosek Tomicové pomáhá v těžkých chvílích a je pro ni psychickou oporou.
Nosek Tomicové pomáhá v těžkých chvílích a je pro ni psychickou oporou. (archiv Blesku)

Zrada manžela Ondřeje Malého (58), který po letech odešel hledat štěstí k mladší kolegyni Kristýně Kociánové, ji opět srazila na kolena. Vždy dobře naladěná hvězda Zoo Pavla Tomicová (61) prodělala další psychický kolaps, kvůli kterému zrušila natáčení i veškeré účinkování v nasmlouvaných hrách takřka ze dne na den. Podle posledních informací se přesunula do jiného města - a už je jasné i s kým. Ovšem, nedělá stejnou chybu? 

Tomicová si dává čas na zotavenou. Jenže ne sama! Společnost jí dělá kolega z branže. „Přijel pro ni ten fešák, co s ní hraje v ZOO,“ podal Blesku svědectví soused z domu, kde Pavla žije. Podle zjištění redakce jde o Roberta Noska, který má mít v Hradci vlastní bydlení. 

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

Pavla patří k velmi oblíbeným herečkám, jak mezi lidmi z oboru, tak mezi diváky. Lásku jí po dramatickém ukončení letitého vztahu s Malým samozřejmě většina lidí přeje, ovšem zároveň se obávají, zda nedělá další osudovou chybu. Jedno manželství s mužem ze stejného remízku skončilo drasticky. 

Vztah Malého a Kociánové vyústil v odchod Ondřeje od rodiny, krátce na to se jim narodil první společný potomek - syn Jakub. Nicnetušící Tomicová si doslova sáhla na dno. Shodila přes 35 kilo. Odchod manžela, s nímž má dceru Anežku, Pavla nesla velmi těžce i psychicky, dozvuky se patrně ozývají dodnes. 

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová: Jak jsem zhubla 35 kilo!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
7. 4. 2024 • 22:04

JK; jenže ona musí pokaždé podepsat souhlas s oznámením do časopisu! Oni nesmějí sami nic uveřejňovat! To je, a né jenom dnes, běžná věc, to se stává, není sama, tak co blbne! Dnes má každý tolik starostí, ale číst budeme stále dokola o Tomicové nebo o magorovi Krampolovi!

Jana Krouzkova
4. 4. 2024 • 12:53

Moji milí, vy jste někdy četli rozhovor s p.Tomicovou,kde by si na cokoli stěžovala, natož na soukromi? Copak za to může,co si bulvár vymysli a píše na titulcích?Pavla tedy určitě ne.no ale dohady a fabulace co by kdyby přitáhnou čtenáře.je mi jí líto
Kdyby jí dali pokoj už by se z té zrady dostala.tak ji ten klid přeju,vy ne?

Markiza
4. 4. 2024 • 11:43

Ježíšmarjá, už s ní dejte pokoj.To není možný.Zase taková hééérečka to nebyla, kolik jiných a úspěšných bylo v její kůži např, \Zahajský, Brodský, co přeběhli jinam a otravovali nás pořád svými poblémy? to už leze na nervy i mrtvole, otevřu Blesk pro pobavení a není dne, aby Tomicová neskuhrala, že je zhrozucená, jaký jí utekla ta mrˇnavá nula k jiný.Běžte s tím už do pr...(-!-)!!!

yokky
4. 4. 2024 • 03:11

Nebudte zli.­....­....­...kaz­dy ma sve problemy😥🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

bella.
3. 4. 2024 • 22:53

Na seriály nekoukám, tedy ji moc neznám, ale už mi jde na nervy!
----------------

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.