S Pavlou Tomicovou je zle! Vážná nemoc, náhlý útěk od lidí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

S Pavlou Tomicovou je zle! Vážná nemoc, náhlý útěk od lidí

Napětí okolo zdravotního stavu oblíbené herečky Pavly Tomicové (62) narůstá. Po náhlém konci v seriálu ZOO oznamuje její absenci i divadlo. Podle posledních informací měla utéct i z města. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Iveta Novotná
27. 03. 2024 20:36

Chápu, že jí zrada muže vadí, ale už je to dávno a mohla si zvyknout, pro jedno kvítí slunce nesvítí. Jako tlustá vypadala lépe, toto jí nesluší., taková strhaná.

j.p.toman
27. 03. 2024 17:29

Ty lidi dneska nic nevydržej. Některý se rozvedou pětkrát a jsou v pohodě a ona je na umření.

XYZ3
27. 03. 2024 16:39

Líbila se mi víc při těle...

AHel
27. 03. 2024 15:48

A´t se ráčí vzpamatovat...to je příšerné, má dvě děti, má se o ně starat a nikoliv jim přidělávat starosti. Pokud se necítila dobře, tak proč nezašla k lékaři pro pomoc....já jí litovala chvíli, že to mohla býr rána, ale teď už je nutné něco ze sebou dělat a nikoliv utíkat z divadla. Vždyť i někde tancovala, když se o ní psalo, že se dostala do šatů pro malé holky, tak jsem si řekla, že buď jí nebo někomu, kdo to bez ní napsala přeskočilo. Je to stará bába, ale v dobrém myšleno, tu přeci nemůže nějaký střízlíček rozhodit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.