Televize vrátila Tomicové úder: Nekompromisní vyhazov | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Televize vrátila Tomicové úder: Nekompromisní vyhazov

Pavla Tomicová nečekaně končí v seriálu ZOO
Pavla Tomicová nečekaně končí v seriálu ZOO (archiv Blesku)

Před pár týdny náhle zrušila divadelní představení, přerušila taktéž natáčení seriálu Zoo, čímž scénáristům a potamžo i hercům způsobila tak velké změny v programu, že se muselo přetáčet několik scén. Jako důvod absence pak uvedla celkový kolaps a odjela se zotavovat pryč z města. Nyní čekala, že do rozjetého vlaku opět naskočí, namísto toho přišel šok! Prima s ní už nepočítá. 

Zda bude Zoo pokračovat s veterinářkou Krásnou, bylo do poslední chvíle dost nejasné. „Bylo nám řečeno, že scenáristé dostali za úkol připravit dvě verze scénářů: první s Pavlou, druhý bez ní. Prý o ní nemají od doby, co se omluvila, že nemůže natáčet, vůbec žádné zprávy, nic nevědí, ale doufají, že se její stav přece jen brzy zázračně zlepší a ještě si bude moci zahrát. Diváci i my tady ji všichni máme moc rádi a bez ní to není ono,“ potvrdili eXtra.cz informátoři z natáčecího štábu ještě nedávno.

Upřímná Pavla Tomicová: Od StarDance jsem zase hodně přibrala!

Video se připravuje ...

Nyní už je ale definitivně rozhodnuto. „Pavla by úplný konec čistě teoreticky stihla, ale nakonec se produkce rozhodla, že ji do Zoo vracet nebudou. Mají toho už hodně natočeného a dělalo by jim to bordel v návaznostech, takže tuhle variantu nakonec vedení zatrhlo,“ řekl nyní informátor. 

Že Zoo skončí bez Tomicové potvrdilo i tiskové oddělení Primy. „Zbývá již jen několik natáčecích dnů seriálu Zoo a příběh se uzavře. Na Pavlu Tomicovou se ale budeme těšit v dalším projektu,“ řekl píárista Josef Ducký. 

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 23:16

miroslava13; alespoň, že Primě došlo, že ten gril, je o ničem a Pohlreich je na dvě veci, na nic a na lejno! A zrovna tak je on důležitej, jak bobek v průjezdu! Špindíra nenažranej!

ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 23:11

bella; Jo!

ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 23:09

JN; jo, ona Tomicová je krásná, směje se jak struhadlo, tlustá, jak almara, nyní vychrtlá a vypadá ještě hůř, než před tím, k vůli nějakému chlapovi? On byl vedle ní jak drobek a ona jak sádelňák a plný! Tím, co ona, si prošel každý druhý, tak co blázní! Je fakt, že na P.Fialovi to nechalo následky!

krapotkin
24. 5. 2024 • 14:41

Proč by se měli herci bouřit, když jim to sype prachy, o kterých se poctivě pracujícím ani nezdá.

krapotkin
24. 5. 2024 • 14:39

No co, vykopnou ji z jedné televize, tak vleze do jiné. Má jich na výběr dost.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.