Zvrat v TV! Tihle vyšoupli Burešovou s Tomicovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Zvrat v TV! Tihle vyšoupli Burešovou s Tomicovou

Burešová a nový kšeft: Počítá se s ní?
Burešová a nový kšeft: Počítá se s ní? (P. Machan, M. Hykl, K. Kopáč, FTV Prima)

Nový seriál TV Prima, který má nahradit divácky oblíbenou Zoo, se má začít natáčet až v září a k radosti diváků se počítá s největšími hvězdami, Pavlou Tomicovou (61) a Evou Burešovou (31). Mezitím si ale televize pro diváky připravila překvapení - přísně tajný projekt.  

Na detaily je uvaleno přísné informační embargo, televize si pojistila únik informací i u samotných účinkujících. „Tají před námi i herci úplně všechno. Vůbec vlastně nevíme název, děj, nic, jen si domýšlíme. Účinkující dostávají prakticky jen své repliky. V podstatě dělají vše pro to, aby nic podstatného neuniklo,“ řekl redakci eXtra.cz zdroj ze štábu, který si přirozeně nepřál být jmenován. 

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová: Jak jsem zhubla 35 kilo!

Video se připravuje ...

I jméno seriálu je velká záhada. „Točí se pod falešným názvem. Herci ale dostali povoleno dávat fotky na Instagram, kam dávají hashtag #3K. Co to znamená, to netuším,“ řekl také jeden z informátorů. Hashtag mají u fotek Anastázie Chocholatá, David Komínek, David Gránský, ale i Eva Decastelo, Regina Řandová nebo Dana Batulková. Ke tedy zřejmé, že se tato jména objeví.

Nový seriál se začne vysílat v srpnu ve vysílacích časech obvyklých pro Zoo, tedy úterý a čtvrtek večer. Děj se prý inspiroval dalším hitem Primy - Slunečnou. „Podle toho, co tu registruju, bych si troufl odhadnout, že to bude v podstatě taková druhá Slunečná. Provedením, poetikou. Je to moc hezký I tím, že na tom rozhodně nešetřili a vůbec to nebude ateliérovka, točí se v podstatě jen v reálném prostředí,“ prozradil také informovaný zdroj. 

Upřímná Pavla Tomicová: Od StarDance jsem zase hodně přibrala!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
20. 6. 2024 • 06:08

Už zase Burešová?? Nechcete nás nechat od ní odpočinout? Všeho moc škodí. Myslím, že tento seriál vynechám.

blesik
20. 6. 2024 • 01:39

Doufám, že zase Nova a Prima neuvedou své nové seriály opět ve stejný den a čas. Zajímá je jen vítězství ve sledovanosti, na diváka ohled neberou, že by chtěl vidět seriály oba!

stařec
19. 6. 2024 • 16:13

Hrůza kde spadla naše kultůra když taková šmíra je uváděna jako hvězdy!!!! opravdovým hercům by tito kašpaři nemohli ani nosit svačiny !!!

Uživatel_973012
19. 6. 2024 • 14:36

Tomicovou už nikam necpěte. Je to protivnej ufňukánek.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.